Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Czerwca 2020

Justyna Żyła długo czekała, aby wyznać prawdę. Aby ratować małżeństwo z Piotrem, zdecydowała się na poważny krok

Justyna Żyła jest celebrytką, obok której nie można przejść obojętnie. Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami", która zrobiła karierę dzięki swojej rozbieranej sesji w "Playboyu", a także zasypywała Polskę informacjami na temat swojego nieudanego małżeństwa, zdecydowała się powiedzieć, jak chciała ratować związek ze skoczkiem narciarskim. Aby utrzymać sportowca przy sobie, zdecydowała się na ważny krok.

Justyna Żyła i Piotr Żyła nie są już co prawda małżeństwem, ale temat ich związku co chwila wraca w polskich mediach. W dużym stopniu dlatego, że cała sprawa rozpadu związku budzi wielkie emocje, a sama Żyła regularnie dostarcza nowych szczegółów na temat swojego pożycia małżenskiego. Okazuje się, że celebrytka próbowała ratować swoją relację ze skoczkiem narciarskim i aby to uczynić, zdecydowała się na poważny krok.

Tomasz Rabanda doznał poważnego wypadku. Walczy o zdrowie, pilna prośba o pomoc, liczy się każda złotówkaTomasz Rabanda doznał poważnego wypadku. Walczy o zdrowie, pilna prośba o pomoc, liczy się każda złotówkaCzytaj dalej

Justyna Żyła próbowała ratować małżeństwo. Na jaw wyszły kulisy jej związku

Okazuje się, że sama Żyła bardzo chciała, aby jej pożycie małżeńskie ze skoczkiem narciarskim trwało jak najdłużej. Sama celebrytka przyznała, że aby utrzymać ukochanego mężczyznę przy sobie, zdecydowała się zabrać Piotra Żyłę na terapię małżeńską. Niestety, nie pomogła ona przywrócić związku na normalne tory, a sam Piotr miał być bardzo niechętny takiemu rozwiązaniu.

- Na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził" - opowiadała była żona sportowca na łamach "Twojego Imperium".

Dani Alves chce wrócić do Europy. Wybrał klub, w którym byłby gwiazdą. Sensacyjny transfer już latem?Dani Alves chce wrócić do Europy. Wybrał klub, w którym byłby gwiazdą. Sensacyjny transfer już latem?Czytaj dalej

Justyna Żyła pogodziła się z rozwodem? Powiedziała, jakie ma relacje z Piotrem

Mimo że od rozwodu minęły już prawie dwa lata, to sprawa małżeństwa państwa Żyłów nadal wraca do polskich mediów. Okazuje się, że byli zakochani dość dobrze radzą sobie po rozstaniu i utrzymują neutralne relacje.

- Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dzióbków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle – mówi była uczestnika "Tańca z Gwiazdami" w rozmowie z JastrząbPost.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka oddaje za kupione towary. Pół ceny do twojej kieszeni, warunki łatwo spełnić może każdy
  2. Sytuacja w kraju jest dramatyczna. Setki tysiące Polaków dostały alert RCB, w nocy będzie tylko gorzej
  3. Smutna wiadomość obiegła media. 17-letni piłkarz utonął na oczach przyjaciół i rodziny. Fani pogrążyli się w żałobie
  4. Oficjalnie: Mariusz Pudzianowski wraca na ring. Pudzian przekazał fanom najlepszą wiadomość
  5. Mateusz Borek zmieszany z błotem. "To się nie nadaje do telewizji"
  6. „Jarek, czemu nie poleciałeś z bratem?". Kontrowersyjny manifest taksówkarza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News