Justyna Żyła oświadczenie
Instagram - Justyna Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 18 Lipca 2020

Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie

Justyna Żyła i jej były mąż, prowadzą istną wojnę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wszystko zaczęło się od opublikowanej przez celebrytkę rozmowy skoczka z córką. W sobotę Piotr Żyła postanowił odpowiedzieć na publicznie rzucany pod swoim adresem zarzuty i ujawnił treść rozmów z byłą żoną. Groziła śmiercią jego obecnej partnerce. Teraz celebrytka postanowiła odpowiedzieć byłemu mężowi, ale wpis usunęła.

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Na swoim Instagramie celebrytka opublikowała zdjęcie rozmowy, na której widać, że polski skoczek w rozmowie z córką obraża swoją byłą żonę. Piotr Żyła postanowił odpowiedzieć swojej byłej żonie, również używając do tego mediów społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Chcą, żeby 2,7 mln ludzi nie wychodziło na ulice. Poważna sytuacja w mieście w Europie
Piotr Żyła idzie na wojnę z byłą żoną. Ujawnił porażające zdjęcia, Justyna Żyła miała grozić śmierciąPiotr Żyła idzie na wojnę z byłą żoną. Ujawnił porażające zdjęcia, Justyna Żyła miała grozić śmierciąCzytaj dalej

Justyna Żyła kontunuuje kłótnię z byłym mężem na Instagramie

- Hmmm tak sobie myślę, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje dzieci, to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość, chcecie prawdę, proszę - napisał reprezentant Polski.

- Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić, żeby dostać dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z dziećmi, wyjedziesz i tak z rozbitą szybą w aucie - napisał na Instagramie.

Dodatkowo Polak opublikował zdjęcia rozmów z byłą żoną. Na zdjęciu rozmowy widać, że celebrytka wyraźnie grozi obecnej partnerce polskiego skoczka. Mało tego, jest w pełni świadoma, że wygłasza groźby karalne.

- Taki sobie cel obrałam i choćby nie wiem co to zabije ku**e - pisała Justyna Żyła do swojego byłego męża. - I mówię całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam zabije s*ke - napisała Justyna Żyła do swojego byłego męża.

- I tak na przyszłość Justynko, załatwiajmy swoje sprawy między sobą, ewentualnie na policji, po co w to mieszać pół Polski? Rozumiem pandemia, nudzi ci się, ale ja mam co robić, naprawdę - zakończył swój wpis zawodnik reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

Polskie media potwierdzają przykre wiadomości. Nie żyje legenda polskiego sportu, olbrzymia strata dla wszystkichPolskie media potwierdzają przykre wiadomości. Nie żyje legenda polskiego sportu, olbrzymia strata dla wszystkichCzytaj dalej

Celebrytka szybko usunęła swój wpis

Jak się okazało Justyna Żyła nie zamierza rozwiązać tej sprawy prywatnie, tak jak prosił zawodnik reprezentacji Polski. Blogerka kulinarna wystosowała oświadczenie dotyczące słów Piotra żyły, ale wpis został bardzo szybko usunięty. Jednak obserwujący celebrytkę zdążyli zrobić zrzuty ekranów zawierające jej wpis.

- Każdy mój krok i Piotrka - szkodzi dzieciom. Ato one są najważniejsze, bynajmniej dla mnie, dlatego postanowiłam, że to będzie moje ostatnie słowo w temacie naszych relacji. Pisanie w negatywnych emocjach nigdy nikomu nie pomogło (pisownia oryg.) - napisała na swoim koncie na Instagramie Justyna Żyła.

- Mam łatwiej? Absolutnie! Codziennie zmagam się z negatywnymi komentarzami. Każdy mój krok jest analizowany. Każdy sukces przypisywany nazwisku - kontynuowała. We celebrytka dodała, że wiedziała, z czym wiąże się małżeństwo ze sportowcem. Napisała, że przystała na rolę matki i żony, żeby Piotr Żyła mógł się realizować w karierze sportowca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kapitalny dodatek do emerytury. Świadczenie może być wyższe nawet o 2 tys. zł
  2. Potencjalnie niebezpieczna asteroida przeleci koło Ziemi. Takich obiektów będzie więcej
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News