Justyna Żyła Dramat
screen - youtube.com/ superstacja
Autor Łukasz Kowalski - 19 Lipca 2020

Justyna Żyła uderza w Piotra w oficjalnym oświadczeniu. Celebrytka rwie zdjęcia męża i wysuwa poważne oskarżenia (FOTO)

Justyna Żyła w weekend kłóciła się ze swoim byłym mężem za pomocą mediów społecznościowych. Celebrytka po raz kolejny wyciągnęła problemy w relacji z Piotrem Żyłą do opinii publicznej. Polski skoczek odpowiedział na zarzuty swojej byłej żony, a ta wydała specjalne oświadczenie. Na Instagramie pokazała także, co zrobiła ze zdjęciami skoczka.

Justyna Żyła znów wywołała w sieci burzę. W piątek na swoim Instagramie celebrytka opublikowała zdjęcie rozmowy, na której widać, że polski skoczek w rozmowie z córką obraża swoją byłą żonę. Na odpowiedź reprezentanta Polski nie trzeba było długo czekać. W sobotę rano opublikował długi wpis na swoim koncie na Instagramie, w którym dobitnie skomentował zachowanie swojej byłej żony.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Smutna wiadomość obiegła świat. Nie żyje były reprezentant Argentyny, wychował Diego Maradonę
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr
Andrzej Duda przeprasza wyborców. Polska gwiazda nie zostawiła na nim suchej nitkiAndrzej Duda przeprasza wyborców. Polska gwiazda nie zostawiła na nim suchej nitkiCzytaj dalej

Justyna Żyła wywołała publiczną kłótnię z byłym mężem

- Hmmm tak sobie myślę, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje dzieci, to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię dość, chcecie prawdę, proszę – napisał Piotr Żyła.

- Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić, żeby dostać dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor, czy nie pocałujesz klamki. A ty zamiast z dziećmi, wyjedziesz i tak z rozbitą szybą w aucie – kontynuował.

Dodatkowo polski skoczek opublikował treść prywatnej konferencji z byłą żoną. Na zdjęciu rozmowy widać, że celebrytka wyraźnie grozi obecnej partnerce polskiego skoczka. Mało tego, jest w pełni świadoma, że wygłasza groźby karalne.

- Taki sobie cel obrałam i choćby nie wiem co to zabije ku**e - pisała Justyna Żyła do swojego byłego męża. - I mówię całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam zabije s*ke - napisała Justyna Żyła do swojego byłego męża.

- I tak na przyszłość Justynko, załatwiajmy swoje sprawy między sobą, ewentualnie na policji, po co w to mieszać pół Polski? Rozumiem pandemia, nudzi ci się, ale ja mam co robić, naprawdę - zakończył swój wpis Piotr Żyła.

Celebrytka chciała, aby to do niej należało ostatnie słowo w tej publicznej wymianie zdań z jej byłym mężem. W tym celu opublikowała oświadczenie, w którym opisuje szczegóły życia z Piotrem Żyłą. Oświadczenie początkowo zostało szybko usunięte, ale blogerka kulinarna opublikowała je ponownie, tym razem w rozbudowanej wersji.

- Każdy mój krok i Piotrka - szkodzi dzieciom. Ato one są najważniejsze, bynajmniej dla mnie, dlatego postanowiłam, że to będzie moje ostatnie słowo w temacie naszych relacji. Pisanie w negatywnych emocjach nigdy nikomu nie pomogło (pisownia oryg.) – napisała Justyna Żyła w oświadczeniu opublikowanym na jej Instagramie.

Adam Małysz powiedział Polakom całą prawdę. W trakcie choroby stracił bardzo wiele, mało kto o tym wiedziałAdam Małysz powiedział Polakom całą prawdę. W trakcie choroby stracił bardzo wiele, mało kto o tym wiedziałCzytaj dalej

Justyna Żyła odpowiedziała byłemu mężowi

Celebrytka postanowiła opisać jakie relacje panowały między nią a jej mężem w trakcie trwania małżeństwa. Justyna Żyła podkreśliła, że przez 15 lat się poświęcała jako żona i matka, i teraz kiedy dzieci już urosły postanowiła realizować się zawodowo.

- Jak to wygląda teraz? Nic się nie zmieniło. Piotr płaci alimenty - ja daję im wsparcie, czas, miłość. Traktuję ich jak swoich najlepszych przyjaciół. Zależność jest okropna. 15 lat poświęciłam dzieciom i sukcesom osób trzecich. Piotrka większość czasu nie było w domu. Nie myślałam o sobie, o swojej karierze zawodowej. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Teraz, kiedy dzieci są duże - postanowiłam, że zajmę się sobą - chyba czas najwyższy – napisała.

W oświadczeniu dodała, że nigdy nie robiła problemów z odwiedzinami byłego męża u dzieci. Chciała jedynie, aby nie musiały się spotykać z nową partnerką Piotra żyły, który jej zdaniem zmuszał dzieci do takich spotkań.

- Zawsze miał otwarte drzwi, a dzieci cieszyły się na wizytę ojca. Do pewnego momentu. Miały tylko jedną prośbę - podczas spotkań nie chciały widywać nowej partnerki taty. Czy to dużo? Każdy potrzebuje czasu, nawet dzieci - albo tym bardziej dzieci – zaznaczyła Justyna Żyła w oświadczeniu.

To jednak nie był koniec działań celebrytki tej soboty. Na swoim Instagramie pokazała, co zrobiła ze zdjęciami swojego byłego męża. Na jej stories fani mogli zobaczyć rorwane prze nią zdjęcia reprezentanta Polski. – Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie –napisała.

Justyna Żyła rwie zdjęcia

Justyna Żyła rwie zdjęcia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz na nie narzekać i mówić, że nic nie dają. Ale z faktami na temat masek nie ma co dyskutować
  2. Znamy oficjalne polskie ceny NBA 2K21 na konsole nowej generacji. Jest drożej, ale nie jest źle
  3. Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)
  4. Jerzy Brzęczek zaskoczy kibiców. Media: Selekcjoner powoła znanego gracza, to będzie jego debiut
  5. Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafić
  6. Idealna okazja, aby zostać Batmanem. Niecodzienna aukcja samochodów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News