Justyna Żyła
Youtube Przeambitni.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Sierpnia 2020

Justyna Żyła nagle zaatakowała swojego byłego męża. Ujawniła jego przykry sekret, chodzi o ich dzieci

Justyna Żyła po raz kolejny postanowiła wywołać burzę w mediach społecznościowych i zaatakować swojego byłego męża Piotra Żyłę. Nikt nie mógł się spodziewać, że celebrytka, która zyskała popularność na związku z uwielbianym skoczkiem narciarskim, nagle w ostrych słowach zwróci się do ex-partnera. Kobieta zarzuciła sportowcowi fatalne zachowanie wobec dwójki ich dzieci i po raz kolejny uderzyła także w nową ukochaną Piotra Żyły. 

Justyna Żyła ponownie atakuje Piotra Żyłę i jego nową partnerkę. Celebrytka, która w ostatnich tygodniach musiała się zmierzyć z ogromną krytyką za publiczne pranie brudów z byłym mężem, kolejny raz wzbudziła kontrowersje. Była żona reprezentanta Polski zdecydowanie zaatakowała go we wpisie, jaki opublikowała w swoich mediach społecznościowych.

Niemieckie media oceniły Roberta Lewandowskiego. Aż trudno uwierzyć, jakie oceny dostałNiemieckie media oceniły Roberta Lewandowskiego. Aż trudno uwierzyć, jakie oceny dostałCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Akcja poszukiwawcza w Sopocie. Zmobilizowano wszystkie siły


Justyna Żyła znowu szokuje atakiem na byłego męża

Kibice skoków narciarskich w ostatnich tygodniach żyli sporym Piotra Żyły i jego byłej małżonki Justyny Lazar, która mimo rozwodu nadal używa w mediach społecznościowych nazwiska Żyła. Światło dzienne ujrzały wiadomości, jakie kobieta kierowała pod adresem nowej ukochanej skoczka. Justyna Żyła groziła partnerce byłego męża śmiercią, następnie w mało subtelny sposób próbowała grać na nosie zakochanej parze.

Internauci byli bardzo srodzy w ocenie dla byłej żony skoczka, gdyż nie podobało im się publiczne pranie brudów i ataki na sportowca, który ewidentnie próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Użytkownicy sieci krytykowali usilne starania Justyny Żyły, by zwrócić na siebie uwagę i “wbić szpilkę” byłemu ukochanemu. Na celebrytkę spadła fala krytyki między innymi za udawanie, że znalazła nową miłość. Jak się jednak okazało, mężczyzna, z którym pozowała do czułych zdjęć i zamieszczała wymowne wpisy, jest związany z inna kobietą.

Teraz Justyna Żyła po raz kolejny wywołała ogromne zamieszanie wśród sympatyków skoków narciarskich. 33-latka znów zamieściła w sieci wpis, w którym zwraca się bezpośrednio do Piotra Żyły. Celebrytka zarzuca byłemu mężowi, że ten źle zajmuje się dwójkach wspólnych dzieci. Kobieta po raz kolejny skorzystała też z okazji, by zaatakować nową partnerkę skoczka.

- Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych, ostatni wywiad ex męża. Niby wszystko fajnie, ale szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma również dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. Że posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które się są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę - rozpoczęła emocjonalny wpis Żyła.

Przykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywoPrzykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywoCzytaj dalej


Celebrytka uderza w Piotra Żyłę, jego nową ukochaną i kłóci się o dzieci

- Posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacją, kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną, że posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki, rozmowy, szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski, że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny, z która widywać się nie chcą. Dzieci to obowiązek, to rozmowy, wsparcie, dawanie przykładu jako ojciec, bycie wzorem, to interesowanie się nimi co dzień. - kontynuowała celebrytka.

Kibiców zszokowała część wypowiedzi Justyny Żyły, w której zarzuca Piotrowi Żyle rzekome karanie dzieci za to, że nie chcą one spędzać czasu z jego nową partnerką. Internautom nie spodobało się również wyciąganie kwestii dotyczących pieniędzy i alimentów, jakie skoczek płaci po rozwodzie. Justyna Żyła kolejny jednak raz uparcie twierdzi, że jest to jedyna forma kontaktu z byłym mężem.

- Drogi ex mężu, życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się, jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci, jak ośmieszasz rodzinę, którą kiedyś miałeś, jak na poczet konkubiny zapominasz, że dzieci to nie meble, które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu. Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie, widząc Twoje ciągłe zabawy, czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu, podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik, podczas gdy za karę, że nie chcą spędzać czasu z twoją konkubiną, wyłączasz im telefony, zamykasz ich konto oszczędnościowe, zabierając pieniądze dzieci, pieniądze, które były zbierane na ich przyszłość. PS uwierzcie mi, że to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem. Nie jestem dumna z tego, co robię, ale inaczej się nie da. Przepraszam, a tych, których to bawi, pozdrawiam - zakończyła kontrowersyjna 33-latka.

Źródło: kozaczek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy Polaków
  2. Ogromny tajemniczy obiekt znaleziony w Układzie Słonecznym. Naukowcy osłupieli ze zdziwienia
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News