Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla
Autor Piotr Mika - 20 Października 2020

Justyna Żyła zachwyca się kolegą Piotra. Zrobiła to bez zahamowań na oczach tysięcy osób (FOTO)

Justyna Żyła często publikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze swojego codziennego życia i równie często prezentowała przepisy na różne tworzone przez siebie potrawy. Choć ostatnio postów pojawiało się u niej trochę mniej, nie znaczy to, że nie komentuje ona wpisów innych osób. Tym razem kobieta postanowiła skomentować post jednego z kolegów swojego byłego męża.

Justyna Żyła jeszcze kilka tygodni temu często udzielała się w mediach społecznościowych. Ostatnio kobieta nieco jednak przystopowała, rzadko również udziela kolejnych wywiadów dla portali czy gazet. Była żona Piotra nie przepadła jednak całkowicie, ponieważ całkiem niedawno w niezwykły sposób skomentowała zdjęcie jednego z polskich skoczków narciarskich.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorów
Pilne wiadomości w sprawie konkursu Pucharu Świata w Wiśle. Kibice muszą się przygotować, niestetyPilne wiadomości w sprawie konkursu Pucharu Świata w Wiśle. Kibice muszą się przygotować, niestetyCzytaj dalej

Justyna Żyła zachwycona Maciejem Kotem

Przez ostatnie kilka miesięcy byłe małżeństwo nie szczędziło sobie gorzkich słów czy to w internecie, czy w wywiadach dla kolejnych gazet oraz portali. Jeszcze kilka tygodni temu Justyna Żyła znów otwarcie atakowała swojego byłego męża zarzucając mu to, że nie zajmuje się odpowiednio swoimi dziećmi. Piotr jednak nie reagował na kolejne zaczepki i wszystko jak na razie ucichło.

Można mieć nadzieję, że Justyna i Piotr porozumieją się w końcu w kwestii zajmowania się swoimi dziećmi. Nie oznacza to jednak, że Justyna Żyła zamierza zniknąć z życia publicznego. Kobieta starannie dba o swoją popularność, choć ostatnio jest mniej aktywna w mediach społecznościowych. Jest to o tyle dziwne, że jeszcze niedawno brała udział w jednym z paradokumentów emitowanym przez TVN. Kobieta zwróciła jednak na siebie uwagę w inny sposób, tym razem chodzi jednak o jej komentarz pod zdjęciem udostępnionym przez kolegę jej byłego męża, Macieja Kota.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Słynny dziennikarz ujawnił sportowy sekret Dariusz Gnatowski nie żyje. Słynny dziennikarz ujawnił sportowy sekret "Boczka" ze Świata według Kiepskich, smutneCzytaj dalej

Maciej Kot i Justyna Żyła mają wspólne zainteresowania?

Od dawna wiadomo, że Justyna Żyła uwielbia gotować i często dzieli się swoimi potrawami na Instagramie. Tym razem swoimi kuchennymi dokonaniami mógł pochwalić się Maciej Kot, który wziął udział w porannym programie "Dzień Dobry TVN", w którym prezentował jak radzi sobie w kuchni. Wsparcie miał niczego sobie, ponieważ pomagał mu Michel Moran, znany kucharz.

Swoim występem u boku kulinarnego mistrza Maciej Kot pochwalił się na Istagramie. Okazało się, że nie umknęło to uwadze Justyny Żyły, która była zachwycona widząc polskiego skoczka w nowej roli. Jej komentarz jest oszczędny, ale treściwy.

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Kraśko nie szczędził szczerych słów. Co powiedzą Kaczyński i Morawiecki? Może być afera
  2. Tajemniczy ładunek chińskiego myśliwca. Eksperci nie mogą uwierzyć, co mógł przenosić [wideo]
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. Cała Polska znajdzie się w czerwonej strefie? Nowe informacje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News