Justyna Żyła nowa miłość
Instagram Justyna Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 20 Listopada 2020

Justyna Żyła zaskakuje Polskę. Jej nowy ukochany dotykał ją po ciele na oczach tysięcy Polaków (FOTO)

Justyna Żyła w ostatnim czasie jest dużo mniej aktywna w mediach społecznościowych. Kiedy już z nich korzysta, głównie po to, aby pokazywać kulisy swojego nowego związku. Dzięki temu jej fani mają okazję zobaczyć, jak układa się parze. Na jednym z najnowszych zdjęć celebrytka pokazała kolejne romantyczne chwile z wybrankiem. Tysiące Polaków mogło zobaczyć, jak nowy partner ją dotyka.

Justyna Żyła od kilku lat jest jedną z największych polskich celebrytek. Blogerka popularność zyskała głównie dzięki głośnemu rozstaniu ze swoim byłym już mężem, Piotrem Żyłą, do którego doszło w 2018 roku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  2. 22-latka zrobiła sobie zdjęcie z chłopakiem. Dopiero później zauważyła porażający szczegół, zimny pot zalał ją w sekundę
  3. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej

Justyna Żyła w romantycznych objęciach ukochanego

Justyn Żyła od dawna nie może narzekać na zainteresowanie mediów. Kibice w tym czasie mieli okazję oglądać celebrytkę na okładce "Playboya", w "Tańcu z gwiazdami", a także jako prowadzącą własny program w jednej z niszowych stacji telewizyjnych.

Ostatnio o Żyle jest głośno szczególnie ze względu na jej działalność w mediach społecznościowych. Od kilku tygodni bardzo dokładnie ta relacjonuje każdą chwilę spędzoną z nowym ukochanym.

Żyła zamieszczała zdjęcia ze wspólnego czasu ze swoim wybrankiem. Celebrytka kilka ostatnich dni spędziła w romantycznym otoczeniu Warmii i Mazur w Olsztynie.

Na początku tygodnia pojawiły się nowe zdjęcia z romantycznych chwil Żyły z nowym ukochanym. Para wspólnie oglądała rozgwieżdżone niebo nad jeziorem, później wybrała się z ukochanym na romantyczny spacer, a wieczór zakończyła przy wykwintnej kolacji.

Kamil Stoch nagle wyjawił całą prawdę. Chodzi o jego odejście na emeryturę, podjął już decyzję?Kamil Stoch nagle wyjawił całą prawdę. Chodzi o jego odejście na emeryturę, podjął już decyzję?Czytaj dalej

Romantyczne chwile Żyły z nowym ukochankiem

Najwyraźniej Żyła, jako blogerka kulinarna uznała, że zgodnie z przysłowiem trafi do serca ukochanego przez żołądek. Na jej Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym para spożywa wykwintną kolację.

Danie musiało bardzo smakować nowemu partnerowi Justyny Żyły. Na zdjęciu widać jak czule trzyma celebrytkę za jej odkryte nogi. Żyła na każdym kroku pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa w nowym związku.

Na razie nie wiadomo za dużo o wybranku celebrytki. Żyła zdradziła jedynie pierwszą literę imienia swojego ukochanego. Wiadomo, że jego imię zaczyna się na A i że jest dużo wyższy od blogerki.

W poprzednim tygodniu pojawiła się kolejna fotografia z relacji Żyły z nowym wybrankiem. - Trochę mnie tutaj mało było. Nie żałuję! Miłość jest mega! Najlepsza - napisała celebrytka na zdjęciu na InstaStories.

Nowe zdjęcia Justyny Żyły mogli obejrzeć już wszyscy fani życia celebrytki. W ostatnim czasie celebrytka dwukrotnie zmieniała ustawienia swojego profilu na "prywatne", przez co jej najnowsze publikacje mogli zobaczyć tylko nieliczni.

Justyna Żyła Randka

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Polscy naukowcy dokonali bardzo ważnego odkrycia. Znaleźli niewiarygodnie dziwną planetę
  2. Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu
  3. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  4. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
  5. Robert Lewandowski ujawnił przed kamerami, dlaczego Brzęczek zdjął go z boiska. Prawda wyszła na jaw, wszystko było zaplanowane
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News