Justyna Żyła
instagram.com/justynazyla
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Maja 2020

Justyna Żyła przerwała milczenie. Tym razem wspomina rozwód z mężem. Nieznane kulisy małżenstwa wyszły na jaw

Justyna Żyła nie może zapomnieć o swoim rozwodzie z Piotrem Żyłą. Celebrytka, znana z występów w "Tańcu z Gwiazdami" postanowiła przybliżyć nieznane dotąd kulisy rozpadu małżeństwa. Okazuje się, że kuzynka Adama Małysza nabyła się wielkich kompleksów, które bolą ją do dziś. Tak szczerego wyznania z ust byłej ukochanej skoczka nie mogliśmy się spodziewać.

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Mimo że od jej rozwodu z Piotrem Żyłą minęło już wiele czasu, to celebrytka nie może pogodzić się z utratą ukochanego mężczyzny. W swoim ostatnim wywiadzie powiedziała wiele słów, których nie mogli spodziewać się fani sportowca. Okazuje się, że pod koniec związku nabawiła się wielkich kompleksów. Jej relacja na temat rozpadu małżeństwa i obecnych relacji z byłym mężem odbiła się szerokim echem w mediach.

Smutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Jarosław Sochacki, miał zaledwie 48 latSmutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Jarosław Sochacki, miał zaledwie 48 latCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Justyna Żyła nie mogła dłużej tego ukrywać. Na jaw wyszły kulisy jej małżeństwa

Piotr Żyła, który dystansuje się od swojej przyszłości jest istnym przeciwieństwem swojej żony, która na łamach mediów cały czas rozpamiętuje swoje nieudane pożycie małżeńskie. Swoją karierę w show-biznesie kobieta zaczęła od udzielania prywatnych informacji na temat sportowca, jak też opowiadała o kulisach związku. Nieinaczej jest teraz. W wywiadzie z Jastrząb Post przyznała, że przez małżeństwo nabawiła się wielkich kompleksów.

- Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło (...) Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką - wspomina Żyła w rozmowie z portalem.

Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne krokiRadosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne krokiCzytaj dalej

Relacje z byłym mężem określiła jednym słowem

Justyna Żyła uważa, że jej obecne relacje z Piotrem Żyłą nie są nacechowane emocjonalnie, a sama wręcz mówi o neutralnym nastawieniu. Ze względu na dobro swoich dzieci stara się utrzymywać z Piotrem Żyłą częste kontakty.

- Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dziubków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle - podsumowała celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co najmniej 80 osób nie żyje, masowa ewakuacja, pandemia wszystko utrudnia. Tragiczne wiadomości ze świata
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Neymar i Ronaldo w jednej drużynie? Agenci Brazylijczyka potwierdzają, trwają poważne rozmowy
  4. Szczęsny wrócił do treningów, ale nie to przykuło uwagę kibiców. Przeszedł dużą zmianę, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  5. 69-latek zmierzył się z młodym zawodnikiem MMA. Pożałował decyzji. Został znokautowany tak, że widzowie zakryli oczy (WIDEO)
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News