Justyna Żyła
Youtube Przeambitni.pl
Autor Piotr Mika - 21 Sierpnia 2020

Justyna Żyła wyznała prawdę przed tysiącami Polaków. Chodzi o rodziców Piotra Żyły, smutne

Justyna Żyła zdecydowała się na obszerny wywiad dla "Super Expressu", w którym znów atakuje swojego byłego męża. Tym razem oberwało się jednak również jego rodzicom. Była żona Piotra Żyły wyznała na łamach gazety smutną prawdę na temat relacji ich dzieci z dziadkami od strony jej eksmałżonka.

Justyna Żyła postanowiła po raz kolejny upublicznić konflikt ze swoich byłym mężem, Piotrem Żyłą. Oprócz oskarżeń wobec skoczka, że nie interesuje się on swoimi dziećmi, postanowiła także odnieść się do zachowania swoich byłych teściów, z którego również nie jest zadowolona.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 5 mitów dotyczących chorób serca. Numer 4 jest szczególnie groźny, każdego roku zbiera śmiertelne żniwo
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Prawie połowa Polski o krok od czerwonych alterów. Ostrzeżenia są bardzo poważne
Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła mówi wprost o rodzicach Piotra

Wcześniej informowaliśmy o tym, że Justyna Żyła znów negatywnie wypowiedziała się na temat eksmęża. Z jej relacji wynika, że Piotr Żyła niechętnie spotyka się ze swoimi dziećmi i praktycznie nie ma z nimi żadnego kontaktu, ponieważ nie interesuje się nimi. Teraz jednak postanowiła ujawnić także prawdę o kontaktach ich dzieci z rodzicami Piotra.

Według relacji Justyny Żyły nie ma ona co liczyć na wsparcie ze strony byłych teściów. - Dzieci rosną, ich potrzeby również, jak w każdej rodzinie. Ogromnym wsparciem są moi rodzice, którzy zawsze interesują się wnukami. Wsparcia i zainteresowania ze strony rodziców eksmęża nie ma żadnego. - twierdzi kobieta.

Fantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęFantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęCzytaj dalej

Co na to Piotr Żyła?

Jak na razie reprezentant Polski nie skomentował w żaden sposób słów swojej byłej żony. Możliwe, że trochę na to poczekamy, ponieważ w ten weekend Piotr Żyła weźmie udział w zawodach Letniego Grand Prix w Wiśle. Wydaje się jednak, że takie oskarżenia ostatecznie nie zostaną bez odpowiedzi Piotra.

W zachowaniu Justyny może jednak dziwić to, że jak sama mówi, interesują ją tylko dobro dzieci - Zawsze walczę, aby dzieci czuły się spokojne, kochane. Tylko to mnie interesuje - podkreśla. Ich sytuacja raczej nie ulegnie jednak poprawie, gdy ich rodzice wciąż będą walczyć między sobą, a ponownie to Justyna Żyła jako pierwsza prowokuje byłego małżonka.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bank ING radzi jak nie stracić pieniędzy z karty. Sposoby są proste, chociaż często o nich zapominamy
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News