Justyna Żyła
youtube.com/jastrzabpost
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Maja 2020

Justyna Żyła została zapytana o adopcję dzieci przez homoseksualistów. Jej wypowiedź podzieliła Polaków

Justyna Żyła jest bez wątpienia postacią, obok której nie można przejść obojętnie. Żona Piotra Żyły wielokrotnie udzielała dość burzliwych wypowiedzi i komentarzy na temat byłego męża, którymi żyła cała Polska. Tym razem, była żona skoczka narciarskiego została zapytana o jej opinię na temat możliwości adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Wypowiedź byłej uczestniczki Tańca z Gwiazdami podzieliła Polaków.

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Celebrytka, która ostatnimi czasy jest bardzo aktywna w sferze medialnej udzielała bardzo wielu wypowiedzi i publikowała dużo zdjęć. Ostatnimi czasy, celebrytka wyznała nieznane kulisy małżeństwa z Piotrem Żyłą oraz powiedziała co sądzi na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Jej wypowiedź odbiła się szerokim echem.4

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła została zapytana o możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Jej wypowiedź zaskoczyła fanów

Mimo że Żyła do tej pory stroniła od komentarzy w sprawach społecznych, bardziej koncentrując się na kulisach małżeństwa ze swoim byłym mężem, przyznała na łamach Jastrząb Post, że według niej pary jednopłciowe powinny starać się o adopcję dzieci. Jak sama zaznacza, jest to o wiele lepsze, niż przyszłość w domach dziecka, o osoby homoseksualne są w stanie zapewnić małym pociechom odpowiednie i dobre warunki bytowe.

- Dla mnie dzieci, ich szczęście i dobro to jest po prostu priorytet. To są osoby, które nie mogą nic zrobić, są uzależnione od kogoś, a jeżeli ktoś chce im pomóc i dać miłość, to czy to będzie normalne małżeństwo czy małżeństwo homoseksualne to nie ma to żadnego znaczenia, byleby te dzieci były szczęśliwe - powiedziała Żyła.

Francuskie media przekazały smutną wiadomość. Nie żyje były piłkarz PSG. Miał zaledwie 24 lataFrancuskie media przekazały smutną wiadomość. Nie żyje były piłkarz PSG. Miał zaledwie 24 lataCzytaj dalej

Justyna Żyła podkreśla zalety adopcji przez pary homo

Zdaniem Justyny Żyły, osoby homoseksualne bywają o wiele bardziej empatyczne, niż pary heteroseksualne, które decydują się na adopcję. Celebrytka zdaje sobie sprawę, że taka liberalizacja prawa adopcyjnego w Polsce nie będzie wdrożona od zaraz, jednak sama jest tego jak największą zwolenniczką.

- Czasami to są ludzie bardziej empatyczni niż ktokolwiek inny - wyjaśnia była żona członka reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News