Justyna Żyła 12 kilo
Instagram - Justyna Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 22 Lipca 2020

Justyna Żyła straciła bardzo dużo na kłótniach z Piotrem. Fani zaczęli martwić się o jej zdrowie (FOTO)

Justyna Żyła po raz kolejny wywołała poruszenie w internecie. W miniony weekend celebrytka w mediach społecznościowych wywołała kłótnię ze swoim byłym mężem. Teraz blogerka kulinarna po raz kolejny zmartwiła swoich fanów na Instagramie. Kobieta pochwaliła się zdjęciem, przez które internauci zaczęli się o nią martwić.

Justyna Żyła nie znika z czołówek gazet i serwisów internetowych. Celebrytka w weekend wywołała kłótnię ze swoim byłym mężem Piotrem Żyłą. Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które opublikowała celebrytka. Justyna Żyła pokazała na swoim Instagramie prywatną rozmowę córki z reprezentantem Polski. W wiadomości do 8-letniej córki skoczek obrażał swoją byłą żonę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
Adam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowiaAdam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowiaCzytaj dalej

Justyna Żyła wywołała kolejną burzę w internecie

Reprezentant Polski nie pozostał dłużny swojej byłej żonie. Zawodnik rzadko komentuje w mediach zachowania i aktywność Justyny Żyły, jednak tym razem postanowił przerwać milczenie. Skoczek opublikował wpis, w którym zarzucił swojej byłej żonie utrudnianie kontaktów z dziećmi, oraz zasugerował, że Justyna Żyła miała mu wybić szybę w aucie.

Dodatkowo reprezentant Polski opublikował prywatne wiadomości, które otrzymywał od swojej byłej żony. Na zdjęciu konwersacji widać, że celebrytka grozi śmiercią nowej partnerce Piotra Żyły. Mało tego, blogerka zdaje się świadoma tego, że wygłasza groźby, za które może ją spotkać odpowiedzialność karna.

W odpowiedzi na zarzuty reprezentanta Polski w skokach narciarskich celebrytka opublikowała specjalne oświadczenie, w którym opisuje swoje życie u boku sportowca. Justyna Żyła początkowo usunęła wpis, ale po kilku godzinach wrócił na jej profil w rozbudowanej wersji.

Media podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaMedia podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaCzytaj dalej

Fani martwią się o stan zdrowia Justyny Żyły

Justyna Żyła na tym nie poprzestała. W sobotę na jej Instagramie pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać jak celebrytka rwie zdjęcie Piotra Żyły z ich rodzinnego albumu. – Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie –napisała.

Teraz celebrytka znów wywołała poruszenie zdjęciem opublikowanym na Instagramie. Blogerka pokazała, jak wpłynęły na nią ostatnie wydarzenia. Na zdjęciu Justyna Żyła chwali się, że straciła aż 12 kilogramów. - 12 kg. Dwie ciąże, stres. Nie jest źle! - napisała była żona Piotra Żyły.

Internauci po opublikowaniu tego zdjęcia przez Justynę Żyłę zaczęli się martwić o jej stan zdrowia. Zauważają, że tak szybka utrata wagi może źle odbić się na jej stanie zdrowia. Alarmują, że utrata trak dużej wagi w krótkim czasie nie jest powodem do chwalenia się, a do zmartwień.

Justyna żyła 12 kilo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP właśnie przekazało bardzo ważną wiadomość. Zaczęło się
  2. Czas na złożenie wniosku mija już za kilka dni. Rekordzista dostał aż 429 tys. zł
  3. Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)
  4. Barcelona już wie, kto zostanie jej nowym trenerem? Działacze mają faworyta
  5. Cała Polska była wściekła na Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN w końcu uległ presji i zmienił decyzję
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News