Justyna Żyła dzień ojca
Instagram - Justyna Żyła
Autor Łukasz Kowalski - 23 Czerwca 2020

Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków

Justyna Żyła nie znika z czołówek polskich mediów. Niedawno wzięła udział w popularnym internetowym wyzwaniu, a teraz w swoim poście na Instagramie zwróciła się bezpośrednio do swojego byłego męża Piotra Żyły. Wszystko w związku z obchodzonym we wtorek dniem ojca.

Justyna Żyła czas pandemii spędziła w samoizolacji. Była żona Piotra Żyły w tym czasie bardzo często na Instagramie dzieliła się życiem ze swoimi fanami. Celebrytka udostępniała zdjęcia swoich wypieków czy potraw, a także po raz pierwszy pokazała posiadłość, którą otrzymała w wyniku rozwodu ze skoczkiem narciarskim. Żyła ma wierne grono odbiorców. Na Instagramie śledzi ją ponad 75 tysięcy osób.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz chory na COVID-19. Wiemy, gdzie się zaraził i jak się czuje
  2. Niepokojące wieści dla Polaków. Ameryka się odcina. Decyzja Donalda Trumpa zaskoczyła wszystkich
Wujek Adama Małysza nagle przekazał informacje o zdrowiu mistrza. Ważne słowa członka rodziny byłego skoczkaWujek Adama Małysza nagle przekazał informacje o zdrowiu mistrza. Ważne słowa członka rodziny byłego skoczkaCzytaj dalej

Justyna Żyła znów trafiła na czołówki polskich mediów

Justyna Żyła zyskała popularność w momencie, kiedy ujawniła problemy małżeńskie, które trawiły jej związek z popularnym skoczkiem narciarskim. Celebrytka od tamtego czasu pojawiła się na okładce "Playboy'a", wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", założyła własny kanał na YouTube, a nawet prowadziła program w telewizji "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" emitowany na antenie Active Family.

Żyła po rozwodzie ze skoczkiem narciarskim zyskała bardzo dużą popularność, z której chętnie korzysta. Celebrytka zyskała wielu fanów, którzy śledzą każdy jej krok, a ona sama dba o to, żeby w mediach ciągle o niej mówiono. Niedawno zamieściła filmik, na którym kosi trawę, a do tego zamieściła ogłoszenie matrymonialne. - Męża szukam, takiego co kosić umie, odśnieżać itp. - napisała na swoim profilu.

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem od 2006 roku. Mają dwójkę dzieci: Jakuba i Karolinę. O psujących się relacjach w rodzinie Justyna Żyła poinformowała opinię publiczną za pomocą Instagrama w 2018 roku. Od tamtego czasu Żyła zyskała status celebrytki i nie schodzi z czołówek polskich gazet i portali internetowych.

Wielu Polaków pogrążyło się w żałobie. Związek przekazał najgorsze wieści, nie żyje Witold BaranWielu Polaków pogrążyło się w żałobie. Związek przekazał najgorsze wieści, nie żyje Witold BaranCzytaj dalej

Justyna Żyła zwróciła się na Instagramie do byłego męża

To właśnie w związku z dziećmi jej i Piotra Żyły zrobiło się Justynie Żyle znowu głośno. Celebrytka opublikowała kolejne zdjęcie, na którym można było podziwiać jej wypieki. Tym razem zdjęcie miało wyjątkowych adresatów. We wtorek obchodzimy w Polsce dzień Ojca i to im Żyła złożyła życzenia z okazji ich święta. We wpisie zwróciła się bezpośrednio do swojego byłego męża.

- Wszystkiego naj naj najsłodszego wszystkim tatusiom. W szczególności mojemu tacie i ojcu moich dzieci - napisała Justyna Żyła pod zdjęciem. Wpis zaskoczył obserwujących, którzy szybko ruszyli do komentowania zdjęcia. Obecnie celebrytka zablokowała możliwość dodawania komentarzy pod swoim zdjęciem.

Na razie nic nie wskazuje na to, że Piotr Żyła odniósł się do życzeń złożonych przez swoją byłą żonę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maseczki koniecznie znów na twarzy, choć Polacy stawiają opór. Do kontroli ma włączyć się nawet policja
  2. Burze się przesuwają. IMGW wydało ostrzeżenia dla 5 województw
  3. Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medale
  4. Nie żyje legenda futbolu. Gwiazdor był bohaterem finału Ligi Mistrzów
  5. Zaskakujący faworyt w wyścigu po Arkadiusza Milika. Chce wyłożyć astronomiczną sumę
  6. „Jarek, czemu nie poleciałeś z bratem?". Kontrowersyjny manifest taksówkarza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News