Justyna Żyła
youtube.com/superexpress
Autor Mateusz Wysokiński - 24 Listopada 2020

Justyna Żyła po raz pierwszy pokazała swojego nowego chłopaka. Cała zagadka się wyjaśniła. Piotr Żyła padnie z zazdrości? (FOTO)

Justyna Żyła jest postacią, która cały czas budzi wielkie emocje wśród kibiców skoków narciarskich w Polsce. W dużym stopniu przez nieudane małżeństwo z Piotrem Żyłą, które rozpadało się na oczach Polski. Po zakończeniu związku, na jaw zaczęły wychodzić nowe fakty na temat małżeństwa Żyłów, a sama celebrytka deklarowała, że nie będzie na razie szukać miłości. Sprawy zmieniły się po poznaniu tajemniczego mężczyznę, który miał zmienić życie byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami". Żyła zdecydowała się na odważny krok i pokazała całej Polsce nowego ukochanego. Już teraz pojawiają się sugestie, że skoczek narciarski będzie bardzo zazdrosny o tę znajomość.

Justyna Żyła jest postacią, która budzi wielkie emocje wśród polskiej opinii publicznej. Celebrytka stała się sławna przez małżeństwo z Piotrem Żyłą oraz głośny rozwód, po którym dochodziło do wielu skandali obyczajowych. Była uczestnika "Tańca z Gwiazdami" wyrzucała publicznie byłemu ukochanemu, że ten zwleka z zapłatą za alimenty i traktował ją bardzo źle. Sprawy nabrały szybszego obrotu, kiedy skoczek narciarski znalazł sobie nową ukochaną. Justyna Żyła była bardzo wściekła i używała nawet gróźb karalnych względem sportowca i jego partnerki. Może się okazać jednak, że takie sceny to przeszłość. Była żona Piotra Żyły znalazła sobie bowiem nową miłość i dopiero teraz postanowiła pokazać mężczyznę publicznie. Piotr Żyła spłonie z zazdrości?

Mamy oficjalne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony. Na jaw wyszła przerażająca prawda, nie było ratunkuMamy oficjalne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony. Na jaw wyszła przerażająca prawda, nie było ratunkuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Aktor ”Klanu” nie żyje. Nieoficjalnie: mogło dojść do nieumyślnego spowodowania śmierci
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli

Justyna Żyła przestanie szokować? Wszystko przez nową miłość

Sama Justyna Żyła jeszcze do niedawna utrzymywała, że po nieudanym związku ze skoczkiem narciarskim jest daleka od nawiązywania nowych relacji. Sprawy zmieniły się jednak w maju, kiedy celebrytka na swoim Instagramie poinformowała, że szuka męża, który miał spełnić jej wymagania względem dbałości o dom.

- Męża szukam. Takiego, co kosić umie, odśnieżać itp. Kogo polecacie? - napisała w maju Justyna Żyła na swoim Instagramie.

Okazuje się, że poszukiwania nowego partnera nie trwały długo. Już we wrześniu pojawiły się plotki, że celebrytka zaczęła się z kimś spotykać. Świadczyły o tym zagadkowe wpisy o miłości, a także zdjęcia potraw, które miała przygotowywać dla nowego ukochanego oraz zdjęcia prezentów, które miała otrzymywać.

Znajomość Żyły z nowym wybrańcem jej serca zaczęła się bardzo rozwijać, o czym świadczyły coraz to bardziej odważne wpisy na jej Instagramie. Była żona Piotra Żyły pokazywała ujęcia z randek, a nawet dawała sugestie świadczące o tym, że w końcu udało się jej znaleźć szczęście. Po nowej publikacji Justyny Żyły już nikt nie ma wątpliwości - celebrytka jest w szczęśliwej relacji, a nawet opublikowała zdjęcie pokazujące jej nowego ukochanego.

Radio Zet podało właśnie tragiczną wiadomość. Uczestnik mundialu zginął w wypadku, miał tylko 33 lataRadio Zet podało właśnie tragiczną wiadomość. Uczestnik mundialu zginął w wypadku, miał tylko 33 lataCzytaj dalej

Justyna Żyła pokazała nowego ukochanego przed tysiącami Polaków. Piotr Żyła będzie zazdrosny?

Na najnowszej publikacji Justyny Żyły na Instagramie widzimy wysokiego mężczyznę, który obejmuje celebrytkę. Para wybrała się na spacer, który musiał być bardzo udany. Zważając na fakt, że była żona Piotra Żyły opatrzyła fotografię wymownym podpisem, cytując piosenkę artystki Sarsy pt. "Zakryj".

- Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie Z tobą łatwiej dzielić dzień za dniem Jestem bez żadnych szans, kiedy obok jesteś Ty, niech zostanie wszystko tak, jak jest - cytuje Sarsę Justyna Żyła

Po publikacji zdjęcia pojawiły się głosy, że Piotr Żyła będzie bardzo zazdrosny o nową relację. W dużej mierze chodzi o...wzrost obu mężczyzn. Skoczek jest, tak jak na skoczka narciarskiego dość niski, a Justyna Żyła zaczęła spotykać się z wysokim i umięśnionym mężczyzną, który całkowicie fizycznie różni się od postury sportowca i jest bliższy współczesnemu kanonowi piękna.

- Pan Żyła taki drobny chłopaczek, a tu dla odmiany chłop jak dąb - zwraca uwagę jeden obserwujących fanów na Instagramie.

- Wreszcie normalny chłop, nie jakiś chudzielec - zaznacza inny fan celebrytki.

Justyna Żyła

Zobacz także w naszych serwisach:

     1. Niewiarygodne poświęcenie. Chciał kupić dziecku PlayStation 5, zrobił coś wyjątkowego
     2. Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życia
     3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
     4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
     5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
     6. Pijany kierowca i 18-letni diler zatrzymani na ulicy Puławskiej
     7. Józef z “Rolnik szuka żony” żali się internautom. W kandydatkach odrzuciła go porażająca rzecz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News