Justyna Żyła
Instagram Justyna Żyła
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Kwietnia 2020

Justyna Żyła pokazała swój dom. Dostała go po rozwodzie z Piotrem, jest wart fortunę (FOTO)

Justyna Żyła zyskała popularność za sprawą swojego męża, jednego z liderów polskiej kadry skoczków Piotra. Choć para już jakiś czas temu rozstała się, o kobiecie wciąż jest głośno. Tym razem celebrytka postanowiła pokazać, jak wygląda dom, który otrzymała po podziale majątku byłych małżonków.

Justyna Żyła regularnie pojawia się w nagłówkach serwisów plotkarskich. Była żona polskiego skoczka bryluje też w mediach społecznościowych. Kobieta podzieliła się ze swoimi obserwatorami wielką tajemnicą, a mianowicie jak wygląda jej dom.

Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachuDlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
 2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Justyna Żyła pokazała, jak wygląda dom, który otrzymała po podziale majątku

Związek 33-letniej Justyny Lazar z jednym z najlepszych skoczków Polski i świata, Piotrem Żyłą zakończył się już dwa lata temu. Mimo to kobieta, która świetnie odnalazła się w roli celebrytki, wciąż budzi zainteresowanie kibiców. Tym razem mają oni okazję dowiedzieć się jak mieszka była partnerka polskiego sportowca. Kobieta rozstając się z filarem polskiej kadry, zagwarantowała sobie prawo do znacznej części zgromadzonych przez niego środków i dóbr, w tym właśnie okazałego domu.

Fani, którzy uważnie śledzą stories na instagramowym profilu pani Justyny, mogli w ostatnich dniach dokładnie przyjrzeć się posiadłości, której wartość wyceniano po rozwodzie słynnej pary na blisko milion złotych! Znajdujący się w Wiśle-Kopydło dom robi wrażenie.

Gwiazda Bundesligi ostro skrytykowała piłkarzy. Dostało się też LewandowskiemuGwiazda Bundesligi ostro skrytykowała piłkarzy. Dostało się też LewandowskiemuCzytaj dalej


Ogromna posiadłość jest warta blisko milion złotych

Na relacji wideo byłej żony Piotra Żyły można było dostrzec, że budowla składa się z dwóch kondygnacji i poddasza. Warto również zwrócić uwagę na częściowo zadaszony taras, na którym w czasie panującej epidemii zapewne przyjemniej jest znosić społeczną izolację. Okolica również jest urokliwa, bowiem celebrytka wraz z rodziną może liczyć na bezpośrednie sąsiedztwo gór, a więc i piękne widoki.

Justyna Żyła dom

Justyna Żyła dom

Źródło: Plotek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Osoby na kwarantannie będą mogły wyjść z domu pod jednym warunkiem. MZ zapowiada ważną zmianę
  2. 72-latka zabiła swojego brata, potem sama zginęła. Prokuratura ujawnia pierwsze szczegóły, wbijają w fotel
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Eksperci przygotowali trzy scenariusze powrotu turystyki do normy. Nawet optymistyczna data załamie fanów podróży

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News