Justyna Żyła Adam Małysz
youtube.com/EurosportPolska
Autor Łukasz Kowalski - 29 Listopada 2020

Adam Małysz widział nagie zdjęcia Justyny Żyły? Wszystko skomentował, nie brakowało słów o Piotrze Żyle

Justyna Żyła od kilku lat jest jedną z najbardziej popularnych polskich celebrytek. Polka sławę zyskała za sprawą głośnego rozwodu z byłym reprezentantem Polski Piotrem Żyłą. Prywatnie blogerka jest także kuzynką Adama Małysza. Po rozstaniu ze skoczkiem celebrytka postanowiła wziąć udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". W rozmowie z mediami Małysz wyznał czy wdział zdjęcia swojej kuzynki dla magazynu.

Justyna Żyła od kilku lat korzysta z zainteresowania jakie wzbudza. Celebrytka wskoczyła do świata polskiego show-biznesu już prawie trzy lata temu. Sławę Żyle przyniosła głośna sprawa rozwodu z popularnym polskim skoczkiem narciarskim. Konfliktem między małżeństwem żyła cała Polska.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Tak wygląda dom piłkarza na Mazurach, jak prawdziwy pałac (FOTO)Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Tak wygląda dom piłkarza na Mazurach, jak prawdziwy pałac (FOTO)Czytaj dalej

Justyna trafiła na okładkę "Playboya"

Na początku 2018 roku Justyna Żyła w dramatycznym i emocjonalnym wpisie przekazała opinii publicznej, że jej małżeństwo z Piotrem Żyłą dobiegło końca. Para ostatecznie rozwiodła się jesienią tego samego roku.

Od tamtego czasu Żyła bardzo chętnie korzystała z zainteresowania mediów, jakie woków siebie wytworzyła. Zaledwie kilka miesięcy po jej wpisach w mediach społecznościowych, kiedy jeszcze była żoną skoczka, wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya".

Celebrytka w wywiadzie, który się ukazał obok sesji, wyznała, że wzięła w niej udział, żeby zawodnik "zobaczył co traci". Media donosiły, że celebrytka za sesję dla męskiego magazynu otrzymała ok. 40 tysięcy złotych.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że zarówno skoczek, jak i jego była żona są blisko związani z Adamem Małyszem. Piotr Żyła skakał z mistrzem świata razem w reprezentacji, a teraz wciąż ze sobą współpracują, a Justyna Żyła jest kuzynką "Orła z Wisły".

Na jaw wyszła prawda o religii Roberta Lewandowskiego. Zadziwiające, wiele osób będzie zaskoczonych, mocne stanowiskoNa jaw wyszła prawda o religii Roberta Lewandowskiego. Zadziwiające, wiele osób będzie zaskoczonych, mocne stanowiskoCzytaj dalej

Małysz zdradził czy widział nagie zdjęcia Justyny Żyły

Małysz z racji powiązania z parą był bardzo często pytany w tamtym czasie o komentarz w sprawie konfliktu między Piotrem i Justyną. Czterokrotny medalista olimpijski postanowił skomentować sprawę sesji swojej kuzyni tylko raz. Polak wyznał, czy widział zdjęcia celebrytki dla magazynu.

- Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste. Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi - powiedział wtedy Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

- Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze, czy źle - mówił wymijająco Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

Medialna kariera Justyny Żyły nie zakończyła się na okładce magazynu dla mężczyzn. Celebrytka później jeszcze wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", a nawet prowadziła własny program w jednej z niszowych stacji telewizyjnych.

W ostatnim czasie głośno jest o niej głównie za sprawą jej działań w mediach społecznościowych. Profil blogerki w ostatnich tygodniach jest pełen dokładnych relacji z jej nowego związku.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News