Justyna Żyła
youtube.com/superexpress
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Kwietnia 2020

Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać internautów. Była żona Piotra Żyły widocznie odżyła od czasu rozwodu i cieszy się gronem fanów, którzy jej codziennie kibicują. Ostatnio miłośnicy celebrytki zostali zaskoczeni jej bardzo emocjonalnym zdjęciem, na którym oznajmiła, że spotkała prawdziwą piękność. Trzeba przyznać, że w tym zdjęciu można się zakochać od samego patrzenia.

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać fanów swojego Instagrama. Była żona polskiego mistrza skoków - Piotra wybrała się ostatnimi czasy na spacer w ramach spędzenia wolnego czasu w otoczeniu, w którym nie trzeba nosić maseczki chroniącej przed zakażeniem koronawirusem. Kobieta wyznała, że w trakcie przechadzki się zakochała, a swoje znalezisko nazwała prawdziwą pięknością.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje słynny zawodnik. Jeszcze niedawno grał przeciwko kadrze Polski, miał tylko 36 lat
  2. Korzystasz ze smartfona? Możesz słono zapłacić. Zapowiedziano nowy podatek dla wszystkich Polaków
Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć w czasie kwarantanny. Zadziwia internautów

O tym, że Justyna Żyła jest postacią, nad którą ciężko się nie pochylić nie trzeba nikogo przekonywać. Była żona Piotra od czasu swojego rozwodu byłą bardzo aktywna w mediach i na portalach społecznościowych. Jej rozwód ze sportowcem był bardzo bolesny, a sama publikowała szokujące wyznania z życia rodzinnego ze sportowcem. Po występie w "Tańcu z Gwiazdami" jej skandaliczna postawa ucichła.

Ostatnio Żyła, podobnie jak Kamil Stoch z żoną, pochwaliła się aktywnym spędzaniem czasu na spacerach. Przyznała, że w trakcie jednej ze swoich przechodzek spotkała prawdziwą piękność, w której się zakochała.

Najpiękniejsza polska sędzia wychodzi za mąż. To będzie naprawdę gwiazdorska para (FOTO)Najpiękniejsza polska sędzia wychodzi za mąż. To będzie naprawdę gwiazdorska para (FOTO)Czytaj dalej

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie, które mówi wszystko

Była żona polskiego skoczka całkowicie niespodziewanie w trakcie swojej przechodzki spotkała salamandrę plamistą, a więc jeden z rzadszych gatunków zwierząt, które można spotkać w polskich lasach. Wynika, że brak aktywności człowieka bardzo pozytywnie wpłynął na zwierzęta, które korzystają z nieobecności ludzi w lasach i nie boją się pokazywać.

- Piękność - nazwała salamandrę Żyła.

Justyna Żyła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Apel Ministerstwa Zdrowia z samego rana do wszystkich Polaków. Padły bardzo ważne słowa
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)
  4. Znany polski trener oskarżony o molestowanie dzieci. Miał krzywdzić młodych chłopców
  5. Legia Warszawa przebadała piłkarzy na obecność COVID-19. Znamy wyniki testów
  6. Od wtorku za przekroczoną prędkość nawet 2735 zł mandatu. Kolejne 500 zł możesz zapłacić w Niemczech za drobnostkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News