Justyna Żyła
Instagram/justynazyla
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 30 Września 2020

Justyna Żyła pokazała pełne uczucia zdjęcie z nowym chłopakiem. Piotr pęknie z zazdrości? (FOTO)

Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem w swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie ze swoim nowym wybrankiem. Wszystko wskazuje na to, że była żona Piotra Żyły znalazła wielką miłość.

Od kilku miesięcy media rozpisują się o skoczku narciarskim i jego byłej żonie, po tym jak za pośrednictwem mediów społecznościowych byli małżonkowie po raz kolejny zaczęli prać rodzinne brudy. Po pierwszej wymianie wzajemnych oskarżeń Justyna Żyła co prawda sugerowała, że zamierza odciąć się od przeszłości, jednak słów nie dotrzymała, bo na Instagramie jeszcze kilkakrotnie atakowała ojca swoich dzieci.

Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumyPolskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa

Justyna Żyła zaczyna nowy rozdział

Celebrytka pisała jednak, że zmaierza rozpocząć w swoim życiu nowy rozdział. Wiele wskazuje na to, że otworzy go z nowym mężczyzną u boku! Już kilkanaście dni temu Żyła pokazała swoim fanom zdjęcia z romantycznej podróży do Warszawy, którą odbyła z tajemniczym partnerem. Były róże, kolacja na starówce i romantyczne fotografie z hotelu.

Teraz była żona Piotra Żyły ujawniła, kim jest jej tajemniczy wybranek. Na fotografii widzimy, jak uśmiechnięta przytula się do swojego nowego chłopaka. Romantyczny obrazek Justyna opatrzyła tytułem piosenki z "Króla "Lwa" - "Miłość rośnie wokół nas".

Polacy żegnają się z Ligą Europejską. Nie zagrają w tym roku w europejskich pucharach, Kristianstad okazało się zbyt mocnePolacy żegnają się z Ligą Europejską. Nie zagrają w tym roku w europejskich pucharach, Kristianstad okazało się zbyt mocneCzytaj dalej

Kim jest nowy chłopak Justyny Żyły?

Na fotografii nie widzimy twarzy mężczyzny; nie poznaliśmy również jego imienia. Żyła podpisała go tajemniczo jako "A". Jak rozwinie się ich uczucie? Z pewnością dowiemy się z kolejnych relacji, które celebrytka często publikuje na swoim Instagramie.

Warto dodać, że Piotr Żyła również nie próżnuje i próbuje ułożyć sobie życie u boku innej kobiety. Obecnie jego partnerką jest Marcelina Ziętek, znana m.in. z seriali emitowanych na antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wyjątkowo perfidne oszustwo. Jeśli dostałeś podobną wiadomość, możesz stracić duże pieniądze
  2. Niepozorna moneta 2 zł może być warta fortunę. Lepiej sprawdźcie swoje portfele
  3. Polacy żegnają się z Ligą Europejską. Nie zagrają w tym roku w europejskich pucharach, Kristianstad okazało się zbyt mocne
  4. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  5. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  6. “Mgła mózgowa” u pacjentów z Covid-19. Wyjaśniamy, co to takiego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News