Justyna Żyła
YouTube Telemagazyn
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Października 2020

Justyna Żyła zabrała głos w sprawie Strajku Kobiet. Jej słowa rozwścieczyły internautów

Justyna Żyła jest kolejną celebrytką, która postanowiła wypowiedzieć się na temat decyzji Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji. Słynąca z kontrowersji była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich Piotra Żyły, dała upust swoim emocjom w mediach społecznościowych. Stanowisko celebrytki nie spodobało się jednak internautom, którzy w komentarzach mocno ją skrytykowali.

Justyna Żyła musiała zmierzyć się z poważną krytyką po tym, jak zdecydowała się na wypowiedź o decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zaostrzył przepisy dotyczące aborcji. Słowa byłej żony Piotra Żyły wywołały ogromną dyskusję wśród internautów.

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne bogactwo, takie luksusy mogą się tylko śnić (FOTO)Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne bogactwo, takie luksusy mogą się tylko śnić (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  2. Fatalne informacje dla wielu Polaków. Mamy potwierdzenie, właśnie wprowadzono ogromne ograniczenia
  3. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Stanisław Gazda, gwiazdor miał 82 lata


Justyna Żyła krytykowana za swoje poglądy na temat aborcji

Od chwili ogłoszenia decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją RP, na ulicach miast w całej Polsce trwają liczne protesty oburzonych Polaków. Do ruchu kobiet dołączają kolejne znane osoby, a inne wypowiadają się o sytuacji w mediach.

Do sytuacji postanowiła odnieść się także Justyna Żyła. Celebrytka, która w ostatnich miesiącach wielokrotnie musiała znosić nieprzychylne komentarze, po tym jak raz po raz atakowała swojego byłego męża w mediach społecznościowych, również ma swoje zdanie co do decyzji TK.

Była małżonka popularnego skoczka narciarskiego zdecydowanie poparła strajkujące kobiety. Opublikowała w swoich social mediach grafikę z czerwoną błyskawicą, która stała się symbolem protestujących kobiet i zapewniła o solidarności z Polkami.

- Razem damy radę. Moja macica, moja sprawa - napisała celebrytka. Nie wszystkim jednak spodobała się postawa Justyny Żyły. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy krytykujących kobietę. Pokazała ona także wiadomości prywatne, jakie słali do niej internauci. Były one pełne wrogich słów.

Piotr Żyła nie jest katolikiem. Na jaw wyszła prawdziwa wiara skoczka, Polacy nie mieli pojęciaPiotr Żyła nie jest katolikiem. Na jaw wyszła prawdziwa wiara skoczka, Polacy nie mieli pojęciaCzytaj dalej


Fala hejtu wylała się na Justynę Żyłę

Internauci nie mogli zrozumieć, dlaczego matka dwójki dzieci jest zwolenniczką aborcji. Internauci nie przebierając w słowach, uderzyli w czuły punkt Justyny Żyły i starali się sugerować, że taka postawa czyni z niej złą matkę. Komentarze były naprawdę ostre.

“Nie dziwię się, że mąż cię zostawił. Pusta z ciebie kobieta", "I takie coś popiera matka! Czekaj, aż kiedyś twoje dzieci będą głosować za eutanazją!", "Pani Justynko tu chodzi o legalną aborcję. Pani o tym dobrze wie. Czy Pani też będzie demolowała kościoły w Wiśle i niszczyła pomniki? Bo tak robią celebryci z TVN. To tylko niektóre z komentarzy.

Justyna Żyła postanowiła bronić swoich przekonań i momentami wchodziła w dyskusję, jaka rozgorzała pod jej wpisem. 33-latka była zszokowana zachowaniem internautów i starała się do nich dotrzeć. Skrytykowała także partię rządzącą.

- Chory kraj... A matka, która już rodziła i ma np. pierwsze zdrowe dziecko staje przed wyborem jeszcze większym. Wybór aborcji bez cierpienia i umierania, patrzenia na umieranie. Co wybiera ich PiS-owskie sumienie - napisała w odpowiedzi na jeden z ataków.

Pojawiały się jednak także słowa otuchy i wsparcia dla Justyny Żyły. Kobiety, które obserwują profil celebrytki i dzielą z nią poglądy, włączyły się do dyskusji. Sprawa jeszcze długo będzie wzbudzać wielkie emocje.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego nie wpuszczono mediów? Hanna Lis spekuluje, co rząd może ukrywać na PGE Narodowym
  2. Bardzo niebezpieczne oszustwo. Cyberprzestępcy podszywają się pod WHO
  3. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  4. Ciężka sytuacja Lecha Poznań. Najwięksi rywale bezlitośni, awans z grupy niemożliwy?
  5. Klasyk w Pucharze Polski odwołany. Kibice nie kryją rozczarowania
  6. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa
  7. Zaskakująca reakcja IKEA na strajk kobiet. Klienci są oburzeni

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News