Justyna Żyła
Instagram Justyna Żyła
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Lipca 2020

Justyna Żyła znalazła nowego ukochanego? Przygotowała piękny prezent dla "młodego mężczyzny"

Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą już około dwa lata temu. Od tego czasu o celebrytce słyszymy głównie za sprawą jej aktywności w mediach społecznościowych i kolejnych projektów, w których bierze udział. Tym razem była partnerka popularnego skoczka narciarskiego opublikowała fotografię z podpisem, który może sugerować, że w jej życiu jest inny niesamowicie ważny mężczyzna. 

Justyna Żyła po raz kolejny wywołała zamieszanie wokół swojej osoby. Wszystko za sprawą kolejnego postu w mediach społecznościowych, który sprawił, że jej obserwatorzy zaczęli dociekać, czy celebrytka ma nowego partnera.

Anna Lewandowska pochwaliła się niebywałą fotografią. Wraz z mężem i dziećmi udali się na wakacje, o których może śnić każdy Polak (FOTO)Anna Lewandowska pochwaliła się niebywałą fotografią. Wraz z mężem i dziećmi udali się na wakacje, o których może śnić każdy Polak (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Dramatyczne sceny w Zielonej Górze. Sprawą zajęła się policja. Tragedia, która nie mieści się w głowie


Justyna Żyła opublikowała wymowne zdjęcie

Związek uwielbianego przez kibiców skoczka narciarskiego Piotra Żyły z jego małżonką Justyną zakończył się już dawno, jednak kobieta nadal cieszy się zainteresowaniem ze strony Polaków. Wszystko za sprawą kontrowersji, jakie otaczały rozstanie pary, a także sławy, jaką zyskała poprzez udział w licznych programach telewizyjnych. Kobieta uporała się już z żalem po zakończeniu małżeństwa i chętnie dzieli się za pomocą mediów społecznościowych, szczegółami ze swojego życia.

Ostatni post celebrytki, jaki ukazał się w serwisie Instagram, wyjątkowo wzbudził zainteresowanie jej obserwatorów. Zdjęcie, na którym widać przygotowaną przez Justynę Żyłę potrawę, zostało przez nią okraszone podpisem, który wyraźnie sugeruje, że w jej życiu jest inny niż jej były mąż, wyjątkowy mężczyzna.

Uwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłachUwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłachCzytaj dalej


Celebrytka przygotowała pyszne danie dla wyjątkowego mężczyzny

- Kiedy w taki upał mój młody mężczyzna zażyczy sobie konkretną sztukę mięcha i jak tu się nie zgodzić - napisała Żyła pod zdjęciem talerza z okazałym kawałkiem pieczonego mięsa i licznych dodatków. Najprawdopodobniej chodziło 33-latce o jej syna, Kubę. Kobieta, która znana jest z zamiłowania do gotowania i próbowała w przeszłości prowadzić swój blog kulinarny, często dzieli się z fanami fotografiami prezentującymi przygotowane przez nią potrawy.

Justyna Żyła

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dodatkowe prawie 13 tys. zł do emerytury już pewne. Jest podpis prezydenta, zyska ponad 70 tys. osób
  2. Przyszłość CD-Action przesądzona. Wiemy co stanie się z legendarnym czasopismem
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News