Juventus
youtube/Serie A
Autor Piotr Mika - 1 Lipca 2020

Gol roku w meczu Juventusu. Bramkarz tylko stał i się patrzył, czapki z głów (WIDEO)

Juventus Turyn pokonał we wtorkowy wieczór Genoę 3:1 i umocnił się na pozycji lidera Serie A. Ozdobą spotkania była jedna z bramek zdobytych przez aktualnych mistrzów Włoch, która zachwyciła wszystkich oglądających to spotkanie.

Juventus nienajlepiej prezentował się po wznowieniu rozgrywek, gdy przegrał finał Pucharu Włoch w meczu przeciwko Napoli, jednak z kolejnymi tygodniami liderowi Serie A idzie coraz lepiej. Jeśli "Bianconeri" utrzymają formę strzelecką zaprezentowaną w meczu przeciwko Genoi, to mogą być pewnie dziewiątego z rzędu mistrzostwa kraju.

1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani
Reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szansReprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz po pandemii. Prawdziwy pogrom, rywalki bez szansCzytaj dalej

Juventus wygrywa i strzela oszałamiające bramki

Aktualni mistrzowie Włoch strzelanie w meczu przeciwko Genoi zaczęli dopiero w drugiej połowie, jednak kibice oglądający to spotkanie z pewnością nie żałują tego oczekiwania. "Bianconerich" na prowadzenie wyprowadził Paolo Dybala, który ograł obrońców i płaskim strzałem pokonał bramkarza. Parę minut później pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Cristiano Ronaldo, umieszczając piłkę w siatce poza zasięgiem Perina. Jednak prawdziwym arcydziełem był strzał Douglasa Costy.

W 73. minucie Costa dostał podanie przed polem karnym Genoi, zwiódł jednego z obrońców i ze skraju "szesnastki" uderzył tak, że Mattia Perin nawet się nie ruszył do lecącej piłki, będąc całkowicie bezradnym.

Mistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechMistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechCzytaj dalej

Dziewiąte z rzędu mistrzostwo czeka

Bramka strzelona przez Genoę w 76. minucie nie mogła już niczego zmienić, a "Bianconeri" pewnie zgarnęli kolejne trzy punkty. Obecnie Juventus po 29. kolejkach ma przewagę 4 punktów nad drugim lazio, oraz 11 nad trzecim Interem Mediolan, który rozegrał jedno spotkanie mniej. Choć wydaje się, że przewaga nad wiceliderem nie jest duża, to Juventus w odpowiedniej formie będzie w lidze już nie do zatrzymania. Do końca sezonu w Serie A pozostało 9 kolejek.

6. WP: Szykuje się segregacja klientów? Prawdopodobnie jeden typ osób będzie mógł wchodzić bez kolejki i ponad limit