Juventus koronawirus kwarantanna
.
Autor Piotr Bernaciak - 2 Marca 2020

Kryzysowa sytuacja w Juventusie. Drugi zespół został poddany kwarantannie, pojawiło się poważne zagrożenie

Juventus postanowił sięgnąć po ostateczne środki w walce z koronawirusem, który trafił do Włoch. Druga drużyna przechodzi obecnie kwarantannę, o czym informują lokalne media. Sytuacja jest poważna.

Juventus zdecydował się podjąć ważne działania w sprawie problemu, który w ostatnich tygodniach pozostaje głównym tematem we Włoszech. Kraj przechodzi przez niemały kryzys związany z epidemią koronawirusa, odwoływane są kolejne imprezy masowe, co z pewnością wpływa również na strach społeczeństwa. Władze robią wszystko, by nie doszło do wybuchu paniki.

Teraz dowiadujemy się, że środki ostrożności podjęte zostały także w klubach piłkarskich. Niedawno dowiedzieliśmy się o trzech piłkarzach włoskiego Pianese, którzy chorują ponoć na koronawirusa. Okazuje się, że właśnie w związku z sytuacją w tym zespole działalnia ma zamiar podjąć Juventus, który również nie chce, aby w klubie doszło do pogorszenia sytuacji.

Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)Czytaj dalej

Juventus podjął środki ostrożności

Dowiadujemy się, że druga drużyna Juventusu, czyli de facto zespół złożony z zawodników do lat 23, rozgrywał niedawno sparing z grającym w Serie C Pianese, czyli właśnie z drużyną, w której znajdowali się zarażeni zawodnicy. Gdy tylko na jaw wyszły informacje o problemie w zespole niedawnych rywali, postanowiono natychmiast rozpocząć odpowiednie działania.

Cały zespół rezerw Juventusu przechodzi w tym momencie kwarantannę, wiemy również, że treningi nie zostaną wznowione przynajmniej do końca tygodnia. Wszystko ma związek z możliwością zarażenia się w trakcie sparingu. Podczas tego typu aktywności fizycznej ryzyko jest szczególnie wysokie, dlatego trzeba było rozpocząć szybkie działanie.

Sezon piłkarski może zostać zakończony już w marcu. Władze przekazują niepokojące informacjeSezon piłkarski może zostać zakończony już w marcu. Władze przekazują niepokojące informacjeCzytaj dalej

Juventus nie zamierza być bezczynny

Juventus nie cierpi na tak wielkie problemy, jak reszta drużyn Serie A. Milan i Inter muszą mierzyć się z odwoływaniem meczów ligowych, przez co drużyna może wypaść z rytmu meczowego i grać gorzej w kolejnych spotkaniach. Pozostaje mieć nadzieję, że niedługo uda się przywrócić normalny tok rozgrywania meczów ligowych. Na dziś nie można jednak tego potwierdzić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie kręcono "Ranczo"? Jest w zupełnie innym miejscu niż wielu myśli, turyści je uwielbiają
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News