Juventus piłkarz gest
MARCO BERTORELLO/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 15 Marca 2020

Cudowny gest legendarnego włoskiego piłkarza. Wydał ponad 100 tysięcy euro na walkę z wirusem

Juventus w swojej historii pokazał światu wielu piłkarzy o niesamowitej klasie. Jeden z nich postanowił pokazać, że jest nie tylko wielkim piłkarzem, ale również człowiekiem. Jego gest wywołał ogromne zainteresowanie.

Juventus często kojarzony jest jako drużyna, w której występują piłkarze o wielkiej boiskowej klasie. Wystarczy wspomnieć, że grali w nim tacy zawodnicy jak Andrea Pirlo czy Alessandro Del Piero, a obecnie rezerwowym bramkarzem jest Gianluigi Buffon. W zespole jest jednak więcej zawodników o bardzo wysokiej klasie boiskowej oraz pozaboiskowej. Pokazały to ostatnie zdarzenia.

Jeden z obecnych zawodników pierwszej drużyny Juventusu postanowił aktywnie włączył się w walkę z koronawirusem. To pierwsze tego typu zachowanie, które być może sprawi, że kolejne osoby postanowią dołączyć do tego typu akcji.

Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobąNie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobąCzytaj dalej

Juventus włącza się w akcję z koronawirusem

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że piłkarze Milanu postanowili przeznaczyć swoje jednodniowe zarobki na to, by wspomóc działania sanitariuszy i lekarzy we Włoszech. Tego typu akcje mają sprawić, że trudna sytuacja na Półwyspie Apenińskim ulegnie poprawie. Póki co wiele wskazuje na to, że Włochy czekają bardzo trudne tygodnie, a być może nawet miesiące.

Teraz dowiadujemy się, że na podobny czyn zdecydował się zawodnik Juventusu, czyli Leonardo Bonucci. Obrońca przeznaczył rzekomo aż 120 tysięcy euro na walkę z koronawirusem. Tego typu kwota to z pewnością nie są jednodniowe zarobki, dlatego możemy być pewni, że tym razem w grę wchodziła być może nawet kilkumiesięczna oszczędność.

Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycjaPółfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycjaCzytaj dalej

Juventus. Bonucci pomaga w walce z koronawirusem

Niedawno pojawiła się także informacja, że Cristiano Ronaldo postanowił przeznaczyć budynki swoich hoteli na to, by przekształcić je w szpitale, w których przebywać będą osoby chore na koronawirusa. Niestety po czasie okazało się, że nie jest to prawdziwa wiadomość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwarantanna w kraju graniczącym z Polską. Rząd podjął ostateczną decyzję
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. Trener reprezentacji Polski przeszedł test na koronawirusa. Wiemy, czy jest chory (FOTO)
  4. Kuriozalna decyzja klubu piłkarskiego. Kraj pogrążony jest w epidemii, a oni zapraszają na mecz
  5. PILNE. Koronawirus wykryty w drużynie reprezentanta Polski. Oficjalny komunikat klubu
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News