Juventus nowa umowa
Instagram - Wojciech Szczęsny
Autor Piotr Bernaciak - 17 Października 2019

Juventus chce nagrodzić Szczęsnego za dobre występy. Polak jest najlepszym bramkarzem ligi

Juventus radzi sobie świetnie w rozgrywkach Serie A. Zawdzięcza to między innymi dobrej postawie formacji defensywnej, której członkiem jest Wojciech Szczęsny. Teraz Polak ma zostać nagrodzony za swoje dobre występy.

Juventus spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze w rozgrywkach Serie A. Drużynie prowadzonej przez Maurizio Sarriego udało się wygrać w arcyważnym starciu z Juventusem, tym samym awansując na fotel lidera w ligowej tabeli. Zespół radzi sobie przyzwoicie, co jest zasługą nie tylko największych gwiazd odpowiadających za strzelanie goli, ale również tych, którzy mają zabezpieczać bramkę.

Do tego grona zalicza się choćby Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz bianconerich gra w tym sezonie znakomicie, nie popełnia błędów, co nie uchodzi uwadze sympatyków klubu z Turynu, a także samych włodarzy. Mówi się, że już niebawem reprezentant naszego kraju może zostać nagrodzony przez szefostwo klubu za doskonałą postawę w rundzie jesiennej tego sezonu.

PZPN podjął ważną decyzję dotyczącą Ekstraklasy. Liga niebawem może przejść rewolucyjne zmianyPZPN podjął ważną decyzję dotyczącą Ekstraklasy. Liga niebawem może przejść rewolucyjne zmianyCzytaj dalej

Juventus chce nagrodzić Wojciecha Szczęsnego

Kontrakt Wojciecha Szczęsnego obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu, a mówi się, że wiele znanych klubów kusi polskiego bramkarza i chciałoby go sprowadzić. Pojawiały się plotki o zainteresowaniu między innymi Manchesteru United. Klub z Turynu nie zamierza być obojętnym na wiadomości przekazywane nam przez media i chce zapewnić sobie dalszą współpracę z Polakiem.

Z tego powodu wiele źródeł z Włoch informuje, że już niebawem Juventus przedstawi Wojciechowi Szczęsnemu nową umowę, na mocy której miałby pozostać w Turynie na dłużej. Kontrakt miałby również sprawić, że Polak będzie zarabiać znacznie więcej niż do tej pory. Wydaje się, że takie rozwiązanie jest zrozumiałe wobec jego dobrej postawy między słupkami.

Wojciech Szczęsny otrzymuje interesujące propozycje

Nowa umowa dla Wojciecha Szczęsnego ma zostać przedstawiona w ciągu najbliższych kilku tygodni. Możemy cieszyć się, że nasz reprezentant jest do tego stopnia doceniany poza granicami naszego kraju i regularnie wzbudza zainteresowanie największych na świecie.

f

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News