Juventus Turyn
East News/BEAUTIFULSPORTS/Orangepictures
Autor Bartosz Goluch - 12 Marca 2020

Piłkarz Juventusu zarażony koronawirusem. Zawodnik apeluje do kibiców

Juventus Turyn z pierwszym przypadkiem zakażenia koronawirusem. Zespół Mauricio Sarriego nie będzie mógł skorzystać w kolejnych meczach ze swojego obrońcy, oczywiście o ile te w ogóle się odbędą.

Daniele Rugani przeszedł testy na obecność koronawirusa. Ich wynik okazał się pozytywny. Włoski stoper uspokaja jednak fanów i na bieżąco informuje ich o stanie swojego zdrowia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wystosował również do nich ważny apel.

Piotr Żyła rozbawił kibiców do łez podczas wywiadu. Chwilę wcześniej oddał genialny skokPiotr Żyła rozbawił kibiców do łez podczas wywiadu. Chwilę wcześniej oddał genialny skokCzytaj dalej

Juventus Turyn zaatakowany przez koronawirusa

Klub poinformował, że zakażenie koronawirusem na razie przebiega u Ruganiego bezobjawowo, a gracz czuje się dobrze. 25-letni obrońca postanowił jednak ostrzec swoich kibiców na Twitterze. "Czytaliście wiadomości, więc chcę zapewnić wszystkich, którzy się o mnie martwią, że nic mi nie jest. Wzywam wszystkich do przestrzegania zasad, bo ten wirus jest bezobjawowy. Zróbmy to dla siebie, naszych bliskich i wszystkich wokół nas" - napisał.

Przypomnijmy, decyzją premiera Włoch Giuseppe Contego wszystkie rozgrywki sportowe na terenie Półwyspu Apenińskiego zostały odwołane. Dotyczy to również meczów Serie A. Włoska liga najprawdopodobniej zostanie w tym sezonie przedwcześnie zakończona. Oficjalna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, ale liczne przecieki sugerują, że właśnie takie rozwiązanie zostanie wybrane.

Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacjiKoniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacjiCzytaj dalej

LaLiga podzieliła los Serie A

Rozgrywki ligowe zostały mogą zostać zawieszone również w Hiszpanii. Na powzięcie drastycznych kroków naciskają sami piłkarze. Jednym z graczy, którzy popierają taką decyzję, jest obrońca Realu Dani Carvajal. - "My, zawodnicy, sztab szkoleniowy i asystenci drużyn z Primera i Segunda Division jesteśmy odporni?" - pisał w mediach społecznościowych.

Na razie zdecydowano o rozegraniu dwóch kolejnych serii spotkań LaLiga bez udziału publiczności. Podobnie będzie z meczami Segunda Division, czyli drugiej ligi hiszpańskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające słowa Martyny Wojciechowskiej. Pokazała skandaliczną prawdę o polskich lotniskach
  2. Nauczyciel z Warszawy zarażony koronawirusem. Wrócił z Hiszpanii z uczniami
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News