Juventus Turyn
Youtube
Autor Łukasz Kowalski - 27 Lipca 2020

Tak świętuje Wojciech Szczęsny. Pali papierosa razem z trenerem (WIDEO)

Juventus Turyn w niedzielę zapewnił sobie kolejny tytuł mistrzów Włoch. Piłkarze "Starej Damy" w 36. kolejce Serie A wygrali z Sampdorią 2:0 i na dwie kolejki przed końcem są pewni mistrzostwa. Po meczu piłkarze i ich trener Maurizio Sarri nie kryli radości. W internecie furorę robi filmik z polskim bramkarzem Juventusu Wojciechem Szczęsnym i jego trenerem.

Juventus Turyn na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie 9. z rzędu tytuł mistrzowski we Włoszech. Zawodnicy Maurizio Sarriego wygrali niedzielne spotkanie z Sampdorią Genua 2:0 i mają 7 punktów przewagi nad drugim w tabeli Interem. To już 36. mistrzostwo Włoch w wykonaniu "Starej Damy".

1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wspólne wyjście na plażę to dla nich "obciach". Tysiące polskich kobiet przeżywa rozczarowanie
Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutneAdam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutneCzytaj dalej

Juventus Turyn z kolenym mistrzostwem Włoch

Mecz z Sampdorią od początku nie układał się po myśli trenera Sarriego. Już w pierwszej połowie z powodu kontuzji z boiska zejść musieli Danilo i Paulo Dybala. Na boisku pozostała jednak największa gwiazda "Starej Damy" Cristiano Ronaldo. To właśnie Portugalczyk jeszcze przed przerwą strzelił gola na 1:0.

W drugiej połowie spotkania piłkarze Sarriego mieli przebieg gry pod kontrolą. W 67. minucie na 2:0 podwyższył Federico Bernerdeschi i zawodnicy Juventusu mogli już myśleć o świętowaniu kolejnego tytułu mistrzowskiego. W ostatnich minutach spotkania swojego drugiego gola mógł strzelić Ronaldo, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem "Starej Damy" a piłkarze mogli świętować zdobycie tytułu mistrzowskiego. Turyńczycy po meczu rozpoczęli śpiewy i tańce jeszcze na stadionie. Zawodnicy w sieci opublikowali zdjęcia i filmiki ze swojej mistrzowskiej fety. Jeden z nich robi furorę w internecie.

Na jednym z nagrań widać jak trener Sarri otrzymuje od jednego z zawodników zapalonego papierosa. Podczas rozmowy z mediami po meczu szkoleniowiec został zapytany o tę sytuację. Włoski trener potwierdził, że otrzymał papierosa od bramkarza reprezentacji Polski - Wojciecha Szczęsnego.

Fatalny wypadek młodych gwiazdorów. Nie żyje dwóch 20-latków, wszystko przez alkoholFatalny wypadek młodych gwiazdorów. Nie żyje dwóch 20-latków, wszystko przez alkoholCzytaj dalej

Nagranie ze Szczęsnym hitem internetu

- Trzymaj, zasłużyłeś - powiedział polski golkiper do swojego trenera. - Tak, to był Szczęsny - odpowiedział podczas rozmowy z mediami Sarri. Moment, w którym Polak podaje papierosa doświadczonemu szkoleniowcowi można obejrzeć tutaj. Na innym nagraniu widać radość trenera, dla którego jest to pierwszy tytuł mistrzowski w karierze. Piłkarze z tej okazji postanowili oblać go szampanem.

Sarri nie ukrywał, że jest dumny ze swoich podopiecznych. - W szatni powiedziałem zawodnikom, że skoro wygrali ze mną, który nigdy niczego nie wygrał, to muszą być naprawdę nieźli - powiedział Sarri na konferencji prasowej po niedzielnym spotkaniu.

W niedzielnym meczu Juventusu Turyn z Sampdorią wystąpiło dwóch reprezentantów Polski. W bramce "Starej Damy" zagrał wspomniany już Szczęsny, natomiast w zespole z Genui wystąpił Karol Linetty. Obaj spędzili na boisku 90 minut. W zespole Sampdorii gra jeszcze Bartosz Bereszyński, ale nie zagrał z powodu urazu.

6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość