Juventus Turyn
instagram.com/juventus
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Marca 2020

Juventus Turyn podjął decyzję w sprawie przyszłości klubu. Pilny komunikat mistrza Włoch

Juventus Turyn, podobnie jak reszta włoskich klubów, znalazł się w kryzysie spowodowanym brakiem gry. Z racji tego, że "Stara Dama" już teraz traci miliony euro, działacze mistrzów Włoch wprowadzili specjalne rozwiązania, które pomogą drużynie w przetrwaniu. Mimo że decyzja klubu uderza w wynagrodzenia piłkarzy, to wszyscy wyrazili jej aprobatę.

Juventus Turyn podjął jedną z najważniejszych decyzji w historii klubu. Z racji tego, że sytuacja w światowej piłce nożnej jest opłakana, a tak źle w światowym footballu nie było od czasów II Wojny Światowej, coraz więcej drużyn z kontynentu podejmuje środki mające na celu przetrwania kryzysu. Klub mistrzów Włoch przekazał wczoraj komunikat, w którym powiedziano, jak właściwie drużyna zabezpieczyła się na ciężkie czasy.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
   2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy


Marcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznieMarcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznieCzytaj dalej

Juventus Turyn podjął ważną decyzję. Gra o przetrwanie "Starej Damy"

Mimo że Juventus to bardzo utytułowany klub i można by było się spodziewać, że ma na koncie setki milionów euro, to działacze z Turynu już teraz odczuwają brak gry i możliwość wznowienia sezonu dopiero na jesieni. Aby zabezpieczyć środki, potrzebne na potrzeby drużyny, działacze postanowili skontaktować się z piłkarzami w celu przekazania im informacji o obniżeniu zarobków. Co ciekawe, praktycznie wszyscy zawodnicy Juve się zgodzili, a przewodził im Cristiano Ronaldo i obrońca reprezentacji Włoch - Giorgio Chiellini.

- Juventus ogłasza, że ze względu na obecny globalny stan zagrożenia zdrowia uniemożliwiający prowadzenie działalności sportowej, osiągnął porozumienie z graczami i trenerem pierwszej drużyny odnośnie ich wynagrodzenia za pozostałą część bieżącego sezonu. Porozumienie przewiduje zmniejszenie ich pensji o kwotę równą miesięcznym wypłatom w marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2020 r. - czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu.

Marta Linkiewicz była prawdziwą gwiazdą wieczoru. Jej walka dostarczyła wielkich emocjiMarta Linkiewicz była prawdziwą gwiazdą wieczoru. Jej walka dostarczyła wielkich emocjiCzytaj dalej

Juve zaoszczędzi miliony

Decyzja o zmniejszeniu wypłat piłkarzom i członkom sztabu szkoleniowego sprawi, że klub z Turynu zaoszczędzi aż 90 milionów euro, a więc kwotę, która pozwoli bezproblemowo wystartować w następnym sezonie Serie A.

- W najbliższych tygodniach zostaną zawarte osobiste porozumienia z zawodnikami i trenerem, zgodnie z wymogami obecnych przepisów prawnych. W wyniku osiągniętego porozumienia klub zaoszczędzi około 90 mln EUR w swoim budżecie za sezon 2019/2020. Chcielibyśmy podziękować zawodnikom i trenerowi za ich zaangażowanie w trudnym momencie - napisali działacze "Starej Damy".

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
   2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
   3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
   4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
   5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
   6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News