Kamil Glik
instagram.com/kamilglik
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Czerwca 2020

Kamil Glik na wylocie z AS Monaco. Polak przebiera w ofertach, chcą go 4 drużyny

Kamil Glik bliski zmian barw klubowych? Z racji tego, że drużyna z księstwa Monako dość poważnie przeżyła kryzys związany z odwołaniem rozgrywek Ligue 1, już teraz mówi się o tym, że drużyna pożegna się z najlepiej zarabiającymi graczami. W tym gronie jest obrońca reprezentacji Polski, który już sonduje, co zrobić ze swoją przyszłością. Okazuje się, że najbardziej zaangażowani w pozyskanie Polaka są działacze czterech klubów.

Kamil Glik może być jednym z wielu reprezentantów Polski, który tuż przed mistrzostwami Europy zmieni klub. O ile dużo mówiło się do tej pory, że barwy zmienią Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Łukasz Teodorczyk, Arkadiusz Reca, czy Grzegorz Krychowiak, to do ich grona może dołączyć były obrońca Piasta Gliwice. Piłkarz Monako jest na liście zawodników, którzy mogą dostać polecenie znalezienia sobie nowych klubów. Mówi się, że o usługi Polaka zabiegają aż cztery drużyny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Polak znowu zostanie na lodzie
  2. Stało się, żywioł uderzył bez litości. Straty mogą być ogromne, porażające wiadomości obiegły światowe media
Popłaczecie się ze śmiechu. Zdjęcie Adama Małysza wyciekło po 20 latach. Jeden szczegół rozłożył nas na łopatki (FOTO)Popłaczecie się ze śmiechu. Zdjęcie Adama Małysza wyciekło po 20 latach. Jeden szczegół rozłożył nas na łopatki (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Glik zmieni klub? Wielkie marki pytają o Polaka

Pierwszym klubem, który widziałby u siebie Glika jest włoskie Torino. Przez grę w stolicy Piemontu, Polak stał się prawdziwą gwiazdą Serie A i do dziś traktowany jest we włoskim mieście jak legenda klubu. O ile sam Glik podkreślał, że powrót do Torino jest możliwy, o tyle w sfinalizowaniu transferu mogą przeszkodzić oczekiwania finansowe filaru defensywy reprezentacji Polski.

. - To żadne plotki. Glik chętnie wróciłby do Turynu. Ale jeśli się zdecyduje na taki ruch, to będzie musiał nieco zejść z pensji, bo Torino nie może zaoferować mu podobnych zarobków, co we Francji - powiedział w wywiadzie dla sport.pl, Francesco Porzio, włoski ekspert do spraw transferów.

Genialny Robert Lewandowski. Polak znów strzela, Bayer na kolanach, przepiękna bramka Polaka (WIDEO)Genialny Robert Lewandowski. Polak znów strzela, Bayer na kolanach, przepiękna bramka Polaka (WIDEO)Czytaj dalej

Polak wybierze lepsze zarobki? Może zarobić na godziwą emeryturę

Z racji tego, że Glik ma już piłkarską młodość za sobą, to Monaco jest w stanie sprzedać go już za 5 milionów euro. Taka cena jest bardzo atrykcyjna, jednak nie wykluczone, że piłkarz chciałby utrzymać swoje wysokie zarobki. W zespole z Księstwa zarabiał 3,5 miliony euro rocznie za sezon, co dla wielu zainteresowanych może być barierą nie do przejścia.

Takie pieniądze są za to w stanie zaoferować potentaci z tureckiej Superlig. Mówi się, że Polak jest kuszony przez trzy, największe kluby ze Stambułu. Zarówno Fenerbahce, Besiktas i Galatasaray są w stanie zapewnić Polakowi takie zarobki, jakie miał w trakcie gry w Ligue 1.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz telewizor lub radio? Niespodziewane polecenie Sasina w związku z opłatami
  2. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem
  3. Nie żyje słynny mistrz olimpijski. Był absolutnym rekordzistą, kibice go kochali
  4. Niepokojące wyznanie Anny Lewandowskiej. Skarży się na swój stan zdrowia
  5. Kamil Stoch pokazał, jakimi ciężarami ćwiczy. W życiu nie pomyślelibyście jakim jest siłaczem (FOTO)
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News