Kamil Glik Bośnia
screen - youtube.com/polsat sport
Autor Łukasz Kowalski - 7 Września 2020

Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"

Kamil Glik pod nieobecność Roberta Lewandowskiego pełni funkcję kapitana reprezentacji Polski. W poniedziałek obrońca najprawdopodobniej wyprowadzi Biało-Czerwonych w starciu przeciwko Bośni i Hercegowinie. Na konferencji prasowej przed meczem Glik wyjawił, czego kibice mogą się spodziewać w poniedziałkowym meczu.

Kamil Glik razem z kolegami z reprezentacji w piątek przegrał pierwsze spotkanie drugiej edycji Ligi Narodów. Polacy ulegli w Amsterdamie Holendrom 0:1 i teraz czeka ich starcie z Bośnią i Hercegowiną, która zremisowała we Florencji z Włochami. Polacy do tego spotkania przystąpią w nie najlepszych nastrojach.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski przechodzi samego siebie. Przesłał piękne życzenia urodzinowe dla swojej żony (FOTO)
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Ciąg dalszy afery wokół Krzystofa Piątka. PZPN oszukał Herthę?Ciąg dalszy afery wokół Krzystofa Piątka. PZPN oszukał Herthę?Czytaj dalej

Kamil Glik przed meczem z Bośnią i Hercegowiną

Po porażce z Holendrami na całą reprezentację spadła fala krytyki. Kibice, dziennikarze i eksperci zarzucali polskim zawodnikom brak zaangażowania, oraz zbyt bierną postawę przeciwko Oranje. Szczególnie mocne słowa pod swoim adresem usłyszał, selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek.

Szkoleniowiec Biało-Czerwonych najmocniej krytykowany jest za swoją wypowiedź po meczu z Holandią. Brzęczek w rozmowie z Jackiem Kurowskim z Telewizji Polskiej stwierdził, ze z pewnych aspektów gry swoich podopiecznych jest zadowolony. - Myślę, że patrząc na przeciwnika i okres, jeśli chodzi o zachowanie taktyczne i nasze poruszanie się, jestem zadowolony - powiedział Jerzy Brzęczek.

Trener na konferencji prasowej przed meczem z Bośnią i Hercegowiną podkreślał klasę rywala. Jego zdaniem rywale będą niezwykle groźni, ale zapewnił, że jego podopieczni będą odpowiednio przygotowani do spotkania. Selekcjoner wskazał również, że wprowadzi kilka zmian do wyjściowego składu w porównaniu z meczem z Holandią.

Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Czytaj dalej

Kapitan reprezentacji zapowiada walkę w poniedziałkowym meczu

Swoje obawy przed meczem wyjawił także obecny kapitan reprezentacji Polski, Kamil Glik. Stoper Biało-Czerwonych zapowiedział walkę o zwycięstwo i trzy punkty.

- Przegraliśmy pierwsze spotkanie z Holandią i teraz chcemy poszukać swojej szansy. Mecz meczowi nie jest równy. Bośniacy grają zupełnie inną piłkę. Mam nadzieję, że będziemy mogli w stu procentach wykorzystać plan taktyczny, jaki mamy przygotowany na poniedziałkowe starcie i wywieźć z Zenicy trzy punkty - powiedział na konferencji prasowej przed meczem.

- (Edin Dżeko - przyp. red.) To napastnik europejskiej klasy, miał świetny ubiegły sezon w AS Romie. Z pewnością trzeba na niego zwrócić uwagę. Cała drużyna Bośni i Hercegowiny jest jednak groźna i dobrze funkcjonuje, co pokazała w meczu z Włochami, który obejrzałem w całości. Czeka nas w poniedziałek ciężka przeprawa, ale jesteśmy gotowi. Chcemy wygrać! - zapowiedział Glik przed poniedziałkowym meczem.

Mecz Bośnia i Hercegowina - Polska rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 20:45.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mało kto wie, a od piątku jest nowa kara. Ty też możesz zapłacić 500 zł mandatu
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Robert Lewandowski przechodzi samego siebie. Przesłał piękne życzenia urodzinowe dla swojej żony (FOTO)
  4. Nie milkną echa porażki z Holnadią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?
  6. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News