Kamil Glik Kostas Manolas
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 15 Maja 2020

Obrońca znanego klubu zabawił się w Kamila Glika. Klub stracił piłkarza tuż przed wznowieniem rozgrywek

Kamil Glik stał się "inspiracją" dla obrońcy Napoli - Kostasa Manolasa. Grek doznał podobnej kontuzji do tej, która wykluczyła Polaka z pierwszych meczów Mistrzostw Świata w Rosji. Grek uszkodził udo próbując zrobić przewrotkę grając w siatkonogę. Na razie nie wiadomo ile potrwa przerwa obrońcy Napoli, ale włoskie media nie wykluczają, że nie zdąży wrócić przed wznowieniem rozgrywek.

Kami Glik to od lat podpora reprezentacji Polski. Obrońca AS Monaco jest wzorem do naśladowania dla młodych zawodników, ale jak się okazuje, nie tylko. Kostas Manolas zapewne nie w tym kontekście chciałby być porównywany do naszego defensora. Grecki obrońca Napoli doznał kontuzji podczas jednego z treningów. Gracz uszkodził udo podczas gry w siatkonogę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Wyciekł wielki sekret Adama Małysza. Żona skoczka zdradziła tajemnicę, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Wyciekł wielki sekret Adama Małysza. Żona skoczka zdradziła tajemnicę, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Glik wzorem dla Kostasa Manolasa?

Ta sama forma treningu wykluczyła Kamila Glika z dwóch pierwszych meczów Polaków na Mistrzostwach Świata w Rosji. Bez obrońcy AS Monaco Polacy przegrali kolejno z Senegalem 1:2 i z Kolumbią 0:3. W ostatnim meczu z Japonią już z Glikiem w składzie nasi reprezentanci wygrali 1:0, ale i tak odpadli z turnieju.

Teraz podczas gry w siatkonogę kontuzji doznał Kostas Manolas. Napoli poinformowało, że do urazu doszło w środę. Póki co, nie wiadomo, ile potrwa przerwa w treningu obrońcy. Na razie obrońca został poddany szczegółowym badaniom i wiadomo, że doznał uszkodzenie drugiego stopnia mięśnia półbłoniastego w prawym udzie. Klub nie poinformował jednak o okolicznościach zajścia urazu.

Nie wiadomo ile potrwa przerwa obrońcy

To ujawniły włoskie media. Dziennikarze „Corriere del Mezzogiorno” przekonują, że zawodnik niefortunnie upadł przy próbie wykonania przewrotki podczas gry w siatkonogę. Zawodnicy Napoli trenowali w takiej formie, ponieważ we Włoszech dalej są nałożone obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Manolas w tym sezonie w barwach Napoli rozegrał 27 spotkań we wszystkich rozgrywkach i zdobył 3 bramki.

Nowa potęga w polskiej piłce? Jeden z najbogatszych Polaków zainteresował się byłą drużyną EkstraklasyNowa potęga w polskiej piłce? Jeden z najbogatszych Polaków zainteresował się byłą drużyną EkstraklasyCzytaj dalej

Rozgrywki Serie A są zawieszone od marca. Niedawno władze we Włoszech zezwoliły klubom na powrót do treningów w kilkuosobowych grupach. Jak podają włoskie media, niedługo rząd ma podjąć decyzję o wprowadzeniu kolejnego etapu odmrażania gospodarki, a tym samym zezwolić na wznowienie rozgrywek Serie A. Media we Włoszech podają, że najprawdopodobniej liga ruszy 13 czerwca.

W momencie zawieszenia rozgrywek Napoli znajdowało się na 6 miejscu. Prowadził Juventus, który ma punkt przewagi nad drugim w tabeli Lazio. Trzeci Inter traci do lidera 9 "oczek" ale ma rozegrany jeden mecz mniej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Restauracje, fryzjerzy i bary otwarte już od przyszłego tygodnia. Zaskakująca decyzja rządu Włoch
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News