Kamil Glik
Facebook Kamil Glik
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Maja 2020

Trzęsienie ziemi w klubie Kamiila Glika. AS Monaco sprzeda 30 zawodników. Co dalej z Polakiem?

Kamil Glik i jego koledzy muszą przygotować się na istne trzęsienie ziemi w klubie z Księstwa. AS Monaco przygotowuje się do masowej wyprzedaży zawodników. Wszystko z uwagi na kłopoty finansowe, w jakich znalazła się drużyna po przedwczesnym zakończeniu sezonu z powodu pandemii i braku awansu do europejskich pucharów.

Kamil Glik może wkrótce opuścić AS Monaco. Taki los czeka prawdopodobnie większośc zawodników aktualnej kadry. Klub wpadł w poważne tarapaty finansowe i czeka go prawdziwa rewolucja. Takiej sytuacji w piłce nożnej nie widzieliśmy od dawna.

Smutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobąSmutna wiadomość dotarła do polskich mediów. Nie żyje prawdziwa legenda. Przegrała z groźną chorobąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Kamil Glik może opuścić AS Monaco w ramach wielkiej rewolucji kadrowej

AS Monaco stało się jedną z ofiar przedwczesnego zakończenia sezonu piłkarskiego we Francji. Dziura budżetowa, która rosła z dnia na dzień z powodu pandemii koronawirusa i przerwy w grze, jeszcze się pogłębi, gdyż już drugi sezon z rzędu nie udało się wywalczyć awansu do europejskich pucharów. Gra w międzynarodowych rozgrywkach to pokaźny zastrzyk gotówki. Gotówki, której teraz Monaco potrzebuje jak nigdy.

Dodatkowym ciosem dla zespołu Glika są nowe przepisy, uchwalone przez FIFA jeszcze pod koniec lutego. Nowy zapis dotyczy ograniczenia liczby międzynarodowych wypożyczeń z klubu piłkarzy powyżej 22 roku życia. Na tym nie koniec. Wkrótce identyczne zasady mają zacząć obowiązywać także odnośnie do tego typu transakcji wewnątrz danych krajów. Już od następnego okna transferowego kluby będą mogły pozbyć się tylko ośmiu zawodników na zasadzie wypożyczenia. Dla ekip takich jak Monaco, które opierają swoją strategię na skupowaniu, a następnie wypożyczeniu do innych drużyn perspektywicznych piłkarzy, rodzi to spory problem.

Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)Czytaj dalej


Reprezentant Polski ma zostać sprzedany z uwagi na oszczędności

Z uwagi na nowe przepisy i problemy finansowe klub z Księstwa Monaco postanowił dokonać rewolucji kadrowej. Mówi się, że zespół opuści aż 30 graczy! I nie jest tu mowa tylko o zawodnikach przebywających na wypożyczeniu, ale także piłkarzach pierwszej drużyny. Miejsca w klubie na przyszły sezon nie może być pewien nawet Kamil Glik. Reprezentant Polski znalazł się w gronie wytypowanych do odejścia zawodników. Jest on jednak w o tyle uprzywilejowanej sytuacji, że wciąż istnieje szansa, że Monaco zechce przedłużyć z nim umowę o rok.

Obok Glika, na liście “do odstrzału” znaleźli się również Stevan Jovetić, Pietro Pellegri, William Geubbels, Islam Slimani, Kévin N’Doram, Samuel Grandsir, Djibril Sidibé, Antonio Barreca, Nacer Chadli, Pelé, Youssef Ait Bennaser, Jean-Eudes Aholou, Cesc Fàbregas, Jemerson i Jorge. „Agence France Presse” twierdzi, że Monaco na pozbyciu się dużej liczby zawodników planuje zarobić co najmniej 50 milionów euro.

Źródło: "Agence France Presse"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News