Kamil Grosicki
Facebook West Bromwich Albion
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Grudnia 2020

Gol Kamila Grosickiego. Polak nie ma jednak wielkich powodów do radości

Kamil Grosicki wreszcie otrzymał szansę zaprezentowania swoich umiejętności w barwach West Bromwich Albion. Pomocnik reprezentacji Polski rozegrał świetny mecz i zdobył dwie bramki dla angielskiej drużyny. Problem jednak w tym, że nie dokonał tego w meczu Premier League. 

  • Kamil Grosicki wreszcie wystąpił w meczu West Bromwich Albion
  • Polak ostatni występ dla angielskiego zespołu zanotował jeszcze we wrześniu
  • Tym razem “Grosik” wystąpił w meczu drużyny do lat 23
  • Grosicki zdobył dwie bramki, a jego drużyna wygrała spotkanie

Kamil Grosicki otrzymał szansę gry dla West Bromwich Albion. Popularny “Grosik” nie wystąpił jednak w meczu Premier League. 32-latek zagrał dla drużyny U-23 angielskiego klubu.

Andrzej Duda podjął kontrowersyjną decyzję ws. polskiej branży sportowej. Eksperci są podzieleniAndrzej Duda podjął kontrowersyjną decyzję ws. polskiej branży sportowej. Eksperci są podzieleniCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Kamil Grosicki zdobył dwa gole i poprowadził West Bromwich do wygranej

West Bromwich Albion w ubiegłym sezonie wywalczył awans z Championship do Premier League. Przyczynił się do tego Kamil Grosicki, którego trener Slaven Bilić sprowadził z Hull City w styczniu. Polak, gdy pojawiał się na boisku, zwykle rozgrywał dobre zawody.

Wydawało się, że po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii nasz reprezentant również będzie otrzymywał szansę gry u chorwackiego szkoleniowca. Tak się jednak nie stało, a Grosicki został dość zaskakująco odsunięty od drużyny. Latem usiłował zmienić klub.

Z przeprowadzki do Nottingham Forest występującego na zapleczu Premier League nic jednak nie wyszło i doświadczony pomocnik został w West Bromwich Albion. Ostatni mecz w barwach tego zespołu Grosicki rozegrał we wrześniu w EFC. Teraz zanotował kolejny występ.

Kamil Grosicki nie zagrał jednak w meczu pierwsze drużyny. 32-latek wybiegł na murawę w meczu drużyny U-32. West Bromwich Albion zmierzył się z Sunderlandem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla drużyny Polaka.

Z ostatniej chwili. Wypadek reprezentantek Polski, ich samochód dachowałZ ostatniej chwili. Wypadek reprezentantek Polski, ich samochód dachowałCzytaj dalej


Dobre występ w drużynie młodzieżowej i poszukiwanie nowego klubu

Sam Grosicki zaprezentował się ze świetnej strony. Zdobył dwie bramki i poprowadził swój zespół do zwycięstwa. Po meczu zebrał liczne pochwały od kibiców West Bromwich.

- Wydaje się, że Grosicki dobrze sobie radzi, przy każdej okazji, którą otrzymuje. Strzelił trzy gole dla reprezentacji Polski, a teraz dwa dla rezerw. Zastanawiające, dlaczego nie zasiada chociaż na ławce rezerwowych pierwszego zespołu?- trafnie zauważono na profilu WBA report, który prowadzą kibice tego klubu.

Pojawiają się doniesienia, że Kamil Grosicki ponownie spróbuje zmienić klub już w styczniu. Nie wiadomo, czy o jego usługi ponownie postara się Nottingham Forest. Mówi się, że również Middlesbrough jest zainteresowane sprowadzeniem doświadczonego pomocnika.

Do tej pory Grosicki zdążył już wyrobić sobie bardzo dobrą opinię w Anglii. Swego czasu imponował w barwach Hull City, a i w West Bromwich pokazał, co potrafi. Polak byłby istotnym wzmocnieniem dla wielu klubów grających na zapleczu Premier League.

Źródło: Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News