Kamil Grosicki
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Maja 2020

Kamil Grosicki opływa w luksusy. Jego dom z wielkim basenem jest niesamowity (FOTO)

Kamil Grosicki wiele razy deklarował, że jego marzeniem jest gra w angielskiej Premier League. To dlatego po udanych latach spędzonych we Francji, przeniósł się do Hull City. Polak z drużyną “Tygrysów” w najwyższej klasie rozgrywkowej Anglii długo miejsca nie zagrzał, jednak nie ma powodów do narzekań. Willa, w jakiej zamieszkał wraz z rodziną, rekompensuje wszelkie sportowe potknięcia. 

Kamil Grosicki od trzech lat występuje na angielskich boiskach. Zawodnik, którego marzeniem była gra na Wyspach, zdecydowanie nie może narzekać na warunki, jakie jemu i jego rodzinie po transferze stworzył zespół Hull City. Piękny dom pomocnika reprezentacji Polski robi wrażenie.

Kiedy zobaczyliśmy dom Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Prawdziwy pałac, tyle pokoi, że można się zgubić (FOTO)Kiedy zobaczyliśmy dom Kamila Stocha, odebrało nam mowę. Prawdziwy pałac, tyle pokoi, że można się zgubić (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Kamil Grosicki nie może narzekać na brak wygody

Dynamiczny skrzydłowy to jeden z najważniejszych piłkarzy w kadrze kolejnych selekcjonerów reprezentacji Polski. Grosicki w ciągu kilkunastu lat występów na europejskich boiskach stał się jednym z najlepszych polskich piłkarz. Zawodnik wiele razy deklarował, że jego marzeniem jest gra w Premier League, którą uważa za najlepszą ligę na świecie. W 2017 roku udało mu się dopiąć swego i przeniósł się z francuskiego Rennes do Hull City.

Przygoda piłkarza z prestiżowymi rozgrywkami nie potrwała niestety długo, gdyż razem z kolegami nie zdołał uratować “Tygrysów” przed spadkiem. Jakkolwiek źle by jednak nie było, na poziom życia w Anglii nasz reprezentant nie może narzekać. Klub zapewnił zawodnikowi i jego bliskim komfortowe życie. Dom, w którym “Grosik” zamieszkał razem z żoną i córką, robi wrażenie.

Dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Co za ciało, od samego patrzenia można się zakochać (FOTO)Dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Co za ciało, od samego patrzenia można się zakochać (FOTO)Czytaj dalej


Piękny dom piłkarza reprezentacji Polski robi wrażenie

Położony na obrzeżach Hull w luksusowej dzielnicy Welton, który otaczają urokliwe pola i lasy, jest duży i przestronny. Piłkarz, jak i jego małżonka, która również słynie z dbania o kondycję fizyczną, mogą spokojnie ćwiczyć na terenie posiadłości. Warto zwrócić uwagę na kuchnię połączoną z jadalnią, gdzie państwo Grosiccy spokojnie mogą spędzać czas wolny, jak i przyjąć większe grono osób. Dla wszystkich starczy miejsca, a jeśli nie, do dyspozycji pozostaje ogromny taras i ogród znajdujące się za domem.

Córeczka pary, Mają, również ma do dyspozycji swoją, niemałą przestrzeń. Rodzice dbają o jej komfort i stworzyli jej przytulny pokój. W domu są też dwie sporych rozmiarów łazienki. A gdy lider naszej kadry zechce zrelaksować się po ciężkim meczu, ma do dyspozycji salę z krytym basenem oraz jacuzzi.

Co prawda w styczniu Kamil Grosicki zamienił Hull na walczące o awans do angielskiej Ekstraklasy West Bromwich Albion, jednak nie zdziwilibyśmy się, gdyby postanowił zachować luksusową nieruchomość. Piękna posiadłość to miejsce idealne do życia.

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

Źródło: plotek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News