Kamil Grosicki
instagram.com/dominikagrosicka
Autor Piotr Mika - 8 Października 2020

To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)

Kamil Grosicki w środowym spotkaniu przeciwko Finlandii ustrzelił hat-tricka. Dla polskiego skrzydłowego był to wyjątkowy dzień, ponieważ dokładnie na 7 października przypada rocznica jego ślubu. Wszystkie trzy gole "Grosik" zadedykował swojej pięknej małżonce.

Kamil Grosicki ma za sobą świetny występ w barwach reprezentacji Polski. Choć mecz z Finlandią był tylko sparingiem, to nie może nie cieszyć fakt, że Polacy w mocno przebudowanym składzie zdominowali rywala i wygrali 5:1. Dla 32-letniego skrzydlowego ten mecz był szczególny z kilku powodów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddech
  2. Nieprawdopodobne odkrycie w Chinach. Naukowcy nie mogli uwierzyć własnym oczom
  3. Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznał
Chuligani znęcali się nad bezdomnym mężczyzną. Nagle do akcji wkroczył słynny piłkarz i zrzedły im miny (FOTO)Chuligani znęcali się nad bezdomnym mężczyzną. Nagle do akcji wkroczył słynny piłkarz i zrzedły im miny (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Grosicki dedykuje hat-tricka swojej żonie

Zawodnik na co dzień broniący barw West Bromwich Albion miał w środę wyjątkowe zadanie. Z racji braku Roberta Lewandowskiego czy Kamila Glika to właśnie Kamil Grosicki musiał przejąć opaskę kapitańską. Ta nobilitacja wpłynęła na niego bardzo pozytywnie, bo już w pierwszej połowie zdobył on trzy bramki.

Ten dzień był dla "Grosika" wyjątkowy również dlatego, że na 7 października 2020 roku przypadła 9. rocznica jego ślubu. Nie trudno się dziwić, że zaraz po spotkaniu Kamil Grosicki zadedykował swojego hat-tricka właśnie swojej żonie Dominice. - Hat-tricka dedykuję mojej żonie Dominice. Obchodzimy dziś dziewiątą rocznicę ślubu. Kochanie to dla Ciebie. To fajny dzień dla nas i na pewno cała rodzina się cieszy - powiedział 32-latek.

Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

Piękna żona Kamila Grosickiego wie jak przyciągnąć wzrok

Oczywiście Dominika Grosicka dopingowała swojego męża całym sercem. Kobieta zawsze wspiera swojego ukochanego, co często udowadnia postami w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie żona "Grosika" lubi także udostępniać zdjęcia, na których prezentuje swoje wysportowane ciało. Trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć.

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Firma rozda pracownikom ponad 4 tys. samochodów. Wydadzą ponad 70 mln
  2. Poważna awaria w banku Santander. Klienci nie mają dostępu do pieniędzy
  3. Wielkie wzmocnienie rywali grupowych Lecha. Były gwiazdor Arsenalu blisko legendarnego klubu
  4. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Finlandią. Wielkie niespodzianki Jerzego Brzęczka
  5. Robert Lewandowski ma dość, natychmiast idzie do sądu. W tle gigantyczna afera i potężne pieniądze
  6. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji

SURÓWKA Z OGÓRKÓW, KTÓRA STRĄCI Z PODIUM MIZERIĘ<

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News