Kamil Grosicki
Facebook Kamil Grosicki
Autor Piotr Mika - 16 Października 2020

Kamil Grosicki zmieni klub? Pojawiła się wielka szansa, trwają intensywne negocjacje

Kamil Grosicki nie byłby sobą, gdyby nie stał się bohaterem spekulacji na temat transferów last-minute. Okazuje się, że polski skrzydłowy wciąż może zmienić klub, lecz nie ma na to dużo czasu. Prowadzone są intensywne negocjacje, a podpisy muszą zostać złożone dziś do godziny 18:00 polskiego czasu.

Kamil Grosicki to bez wątpienia jeden z kluczowych zawodników naszej reprezentacji, który niestety w obecnym sezonie nie dostaje wiele szans gry w swoim klubie. Jak donosi Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl 32-latek ma jednak szansę na to, aby zmienić jeszcze otoczenie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
Iga Świątek idzie do sądu. Złożyła natychmiastowy pozew, straciła bardzo dużo pieniędzyIga Świątek idzie do sądu. Złożyła natychmiastowy pozew, straciła bardzo dużo pieniędzyCzytaj dalej

Kamil Grosicki jednak opuści WBA? Trwają rozmowy

W Europie okienko transferowego zamknęło się 5 października. Wciąż jednak są miejsca, gdzie można dokonywać transakcji. W Anglii kluby mogą wciąż kupować i sprzedawać zawodników między sobą, bez względu na poziom ligowy. Oznacza to, że Kamil Grosicki wciąż może zmienić klub, a negocjacje w tej sprawie właśnie są prowadzone.

Według Tomasza Włodarczyka polski skrzydłowy otrzymał propozycję przeniesienia się do grającego w Championship Nottingham Forest. Czujni kibice zorientują się, że temat ten przewijał się już w tym okienku transferowym. Teraz z relacji Włodarczyka wynika, że klub z Nottingham jest niezwykle zdeterminowany aby pozyskać Polaka.

Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęKamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęCzytaj dalej

Wszystko zależy od West Bromu

Kamil Grosicki na przejściu do Nottingham na pewno nie straci finansowo. W grę wchodzi tylko wypożyczenie na rok, a jego potencjalnie nowy klub jest w stanie płacić mu tyle co WBA. Dlatego tak naprawdę wszystko w rękach klubu z Birmingham i jego trenera, Slavena Bilicia. Jeśli Serb stwierdzi, że wciąż potrzebuje w składzie "Grosika", to ten powinien zostać.

West Brom może jednak szukać oszczędności, ponieważ sprowadził wielu nowych zawodników, a kryzys w piłce wcale się nie skończył. Kamil Grosicki ma natomiast bardzo mało minut w tym sezonie i nie wiadomo, czy w ogóle dostanie jeszcze poważną szansę na grę. Sytuacja jest dynamiczna, ale wszystko będzie jasne najdalej dziś o godzinie 18:00.

Źródło: meczyki.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd wprowadzi kolejne restrykcje? Dramatyczny apel ekspertów, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Wiemy jak będzie wyglądał nowy ranking FIFA. Pewny awans reprezentacji Polski
  4. Pilna wiadomość z kultowego polskiego klubu piłkarskiego. 27 zakażeń w drużynie, podjęto natychmiastową decyzję
  5. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Z pewnością nie może narzekać
  6. Z ostatniej chwili: rząd właśnie ogłosił decyzję ws. lockodownu Polski. Nie ma odwrotu

RACUCHY Z JABŁKAMI - BŁYSKAWICZNY PRZEPIS NA NIEBIAŃSKI SMAK DZIECIŃSTWA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News