Kamil Grosicki
Instagram - Kamil Grosicki
Autor Piotr Bernaciak - 18 Listopada 2020

Czy Kamil Grosicki powinien grać w pierwszym składzie kadry narodowej?

Kamil Grosicki bez wątpienia jest jedną z najważniejszych postaci kadry narodowej ostatnich lat. Są jednak wątpliwości, czy dalej powinien mieć miejsce w składzie. Wszystko przez brak jego gry w meczach klubu w tym sezonie.

Kamil Grosicki uchdozi za jednego z najważniejszych polskich piłkarzy. Wszystko przez jego dziesiątki spotkań w reprezentacji Polski, w trakcie których regularnie strzelał gole i notował asysty, biorąc udział we wszystkich najważniejszych turniejach.

Wiele z nich kończyło się klęską, jednak mimo wszystko Kamil Grosicki stał się ulubieńcem polskich kibiców. Stało się tak dzięki jego doskonałym meczom w eliminacjach Euro 2016, gdy był w zasadzie pierwszoplanową postacią w naszej drużynie obok Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika.

Dziś Kamil Grosicki ma mnóstwo problemów związanych z grą w swoim klubie. West Bromwich Albion sprowadziło "Turbogrosika", gdy walczyło o awans do Premier League. Cel został spełniony, ale Polak nie może cieszyć się miejscem w składzie.

Slaven Bilić nie stawia obecnie na Polaka, choć w przeszłości wypowiadał się o nim dość ciepło. Wydawałoby się, że dostanie on swoje szanse, jednak na ten moment się na to nie zanosi - prawdopodobnie będzie musiał zmienić klub.

Czy do tego czasu Kamil Grosicki powinien występować w reprezentacji Polski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News