Kamil Grosicki
Facebook - West Bromwich Albion
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Listopada 2020

Kamil Grosicki podzielił się swoim wielkim szczęściem. Z każdej strony spływają gratulacje, głos zabrał Zbigniew Boniek

Kamil Grosicki będzie z wyjątkowym sentymentem wspominał środowy mecz reprezentacji Polski z Holandią. Nasi piłkarze wprawdzie schodzili z boiska Stadionu Śląskiego pokonani, jednak mecz ten miał wyjątkowe znaczenie dla gracza West Bromwich Albion. Po spotkaniu Grosicki nie mógł ukryć swoich emocji i podzielił się z kibicami swoim szczęściem. Z gratulacjami pospieszył Zbigniew Boniek. 

Kamil Grosicki opublikował w mediach społecznościowych emocjonalny wpis. Piłkarz reprezentacji Polski podzielił się z fanami swoim szczęściem, a ci pospieszyli z gratulacjami. Post “Grosika” skomentował nawet prezes PZPN Zbigniew Boniek, który również złożył gratulacje zawodnikowi.

Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportuWłaśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  2. Spektakularna oferta w Lidlu. Produkty, o których marzą tysiące kobiet już od dziś za śmieszne pieniądze
  3. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem


Kamil Grosicki podzielił się z fanami swoim szczęściem

W listopadowych meczach reprezentacji Polski selekcjoner Jerzy Brzęczek zdecydował się na wprowadzenie kilku zmian personalnych. Na boisku w meczach z Włochami i Holandią nie zagrał od początku m.in. Kamil Grosicki, który do niedawna cieszył się niepodważalnym miejscem w składzie Biało-Czerwonych.

Pomocnik naszej drużyny narodowej w ostatnich tygodniach nie ma jednak okazji do gry. W West Bromwich Albion Grosicki nie może liczyć na grę i jest poza kadrą zespołu. Polak w lecie chciał przenieść się do Nottingham Forest, gdzie z miejsca zostałby członkiem pierwszego składu.

Transfer nie doszedł jednak do skutku, gdyż formalności nie zostały dopełnione na czas. Kamil Grosicki pozostanie piłkarzem West Bromwich Albion i nie może liczyć na grę w najbliższym czasie. Ufa mu jednak selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Opiekun naszej kadry powołuje zawodnika i ma do niego pełne zaufanie. W pojedynkach z Włochami i Holandią od pierwszych minut stawiał jednak na innych zawodników. Grosicki pojawiał się na boisku jako zmiennik.

Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem BońkiemMedia dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem BońkiemCzytaj dalej


Kamil Grosicki dołączył do Klubu Wybitnego Reprezentanta

32-latek zagrał zarówno z Włochami i Holendrami, co sprawiło, że zanotował 79. i 80. występ w narodowych barwach. Tym samym Kamil Grosicki dołączył do Klubu Wybitnego Reprezentanta. Zawodnik jest niezwykle dumny z tego osiągnięcia.

- Jestem bardzo dumny z dołączenia do Klubu Wybitnego Reprezentanta. Gra w barwach narodowych to spełnienie marzeń! - napisał na Twitterze Kamil Grosicki.

Kibice reprezentacji Polski i jednego z jej najbardziej doświadczonych piłkarzy pospieszyli z gratulacjami. Również prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek przesłał Grosickiemu gratulacje. Obaj panowie mają teraz taką samą liczbę występów w narodowych barwach.

Kamil Grosicki występuje w reprezentacji Polski od 2008 roku. Zadebiutował wówczas w meczu z Cyprem. Z kadrą wziął udział w mistrzostwach Europy 2012 i 2016, a także mistrzostwach świata 2018. Dla Biało-Czerwonych zdobył 17 goli i zanotował 23 asysty.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Finansów. Każdy może dostać podobną, niebezpieczną wiadomość
  2. Pamiętacie Nel z “Pustyni i w puszczy”? Karolina Sawka wyrosła na piękną kobietę, internauci są pod wrażeniem
  3. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  4. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
  5. Robert Lewandowski ujawnił przed kamerami, dlaczego Brzęczek zdjął go z boiska. Prawda wyszła na jaw, wszystko było zaplanowane
  6. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News