Kamil Grosicki
Rex Features/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 20 Października 2020

Wielki problem Kamila Grosickiego. Do gry weszli nawet prawnicy naszego piłkarza

Kamil Grosicki znów jest bohaterem transferowego zamieszania. Tym razem kwestią sporną jest jego przejście do Nottingham Forrest. Wczoraj rozpoczęła się walka prawników polskiego piłkarza w kwestii dopięcia transakcji. Maja być oni pewni swoich argumentów, które pozwolą przesądzić o dołączeniu reprezentanta Polski do nowej ekipy.

Do sfinalizowania transferu Kamila Grosickiego z WBA do Nottingham Forrest miało dojść w ostatniej minucie okna transferowego w Wielkiej Brytanii, które było otwarte do ostatniego piątku do godziny 18:00. Mateusz Borek na swoim Twitterze sugerował, że transakcja mogła mieć 21 sekund opóźnienia, przez co prawdopodobnie nie można uznać jej za przeprowadzoną zgodnie z przepisami. Dlatego angielska federacja musi sprawdzić wszystkie dokumenty i ocenić, czy transakcja została przeprowadzona zgodnie z przepisami. Do gry wkroczyli już także prawnicy „Grosika”.

Krzysztof Piątek wysłany na przymusowy kurs. Zarząd Herthy jest niezadowolony z jego zachowaniaKrzysztof Piątek wysłany na przymusowy kurs. Zarząd Herthy jest niezadowolony z jego zachowaniaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

Prawnicy są pewni, co do transferu Kamila Grosickiego

Portalowi WP Sportowe Fakty udało się ustalić, że prawnicy Kamila Grosickiego są przekonani, co do poprawnego przeprowadzenia transferu swojego klienta. Od poniedziałku robią wszystko, aby sfinalizować sprawę, co jednak może potrwać jeszcze nawet kilka dni. Angielska federacja musi potwierdzić, że wszystkie dokumenty zostały dostarczone zanim wybiła wspomniana 18:00. Dla reprezentanta Polski byłoby najlepiej, aby wyjaśnienia zakończyły się jak najszybciej, bowiem w WBA nasz piłkarz nie ma co liczyć na grę, zwłaszcza przy takim zamieszaniu.

Znany polski skoczek narciarski wraca do gry. Dawno nie był w tak dobrej formieZnany polski skoczek narciarski wraca do gry. Dawno nie był w tak dobrej formieCzytaj dalej

Nottingham bardzo chce Grosickiego

Nottingham Forrest jest bardzo zdeterminowane, aby sprowadzić Kamila Grosickiego. Klub z Championship już w ostatnich 3 oknach transferowych próbował sprowadzić do siebie „Grosika”. Polak w związku z wzmocnieniami WBA zdawał sobie sprawę, że raczej trudno będzie mu o miejsce w składzie. Dodatkowo Slaven Bilić nie stawiał na naszego zawodnika, w przeciwieństwie do opiekuna Nottingham, który liczy na transfer Grosickiego.

- Dowiedziałem się, że papierkowa robota została wysłana na czas. W tej chwili to sprawdzają. Wszyscy w klubie mamy nadzieję, że sprawa zakończy się sukcesem - powiedział szkoleniowiec dla "Nottinghamshire Live".

Wedle doniesień, jeśli wszystko zakończy się sukcesem, nasz skrzydłowy w Nottingham będzie mógł liczyć nie tylko na regularną grę, ale także znacznie wyższe zarobki.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Naukowcy alarmują o potencjalnej katastrofie. Najniebezpieczniejszy wulkan świata może wkrótce wybuchnąć
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. 14 osób nie żyje, nie mieli szans, wszystko działo się błyskawicznie. Dramatyczne wiadomości ze świata

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News