Kamil Grosicki
Facebook West Bromwich Albion
Autor Mateusz Dziubiński - 23 Października 2020

Kamil Grosicki jednak zmieni klub? Nowy pracodawca znalazł kruczek prawny, Polak odetchnie z ulgą?

Kamil Grosicki kolejny raz w ostatnich dniach okna transferowego został bohaterem wielkiego zamieszania. Polak miał trafić na wypożyczenie do Nottingham Forest, jednak klub spóźnił się z załatwieniem niezbędnej dokumentacji. Teraz okazuje się, że ekipa z Championship nie zrezygnowała ze sprowadzenia Polaka i transfer nadal jest możliwy.

Kamil Grosicki może zmienić klub, mimo że okno transferowe zamknęło się w Anglii już kilka dni temu. Przedstawiciele Nottingham Forest, którzy bardzo chcieli pozyskać reprezentanta Polski, znaleźli kruczek prawny, który może ostatecznie pozwolić na sfinalizowanie transferu.

Justyna Żyla ostro o decyzji rządu. Wymowne zdjęcie z ciałem pozbawionym ubrań i wulgarnym gestem (FOTO)Justyna Żyla ostro o decyzji rządu. Wymowne zdjęcie z ciałem pozbawionym ubrań i wulgarnym gestem (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  2. Nieoficjalnie: rząd zamyka gastronomię. Nowe obostrzenia dla seniorów i młodzieży od 26 października
  3. Smutna informacja obiegła media. Kibic pobity przez bandytów nie żyje, jego życie od lat było wielkim cierpieniem


Kamil Grosicki może wciąż zmienić klub

Polscy kibice w ostatnich latach przyzwyczaili się, że Kamil Grosicki jest bohaterem niemal każdego okna transferowego. Pomocnik reprezentacji Polski kolejny raz znalazł się w samym środku zamieszania, gdy do walki o jego usługi stanął Nottingham Forest. Klub z Championship spóźnił się jednak z załatwieniem formalności.

Z informacji mediów wynika, że Nottingham Forest, które chciało wypożyczyć Kamila Grosickiego, spóźniło się z dopełnieniem formalności o… 21 sekund. Tym samym Polak nie przeniósł się do zespołu występującego na zapleczu Premier League, a w obecnym zespole, czyli West Bromwich Albion, też nie ma szans na grę.

Beniaminek angielskiej ekstraklasy, z którym jeszcze kilka tygodni temu Grosicki świętował awans, teraz zdecydował się usunąć go z grona zawodników zgłoszonych do gry w Premier League. Jeśli więc z transferu do Nottingham nic nie wyjdzie, Polak będzie miał bardzo mało szans na grę.

Pojawiła się jednak nadzieja, że popularny “Grosik” zmieni klub już w najbliższym czasie. Wszystko dzięki determinacji władz Nottingham Forest, które dokładnie badają okoliczności niedoszłego transferu Polaka. Znaleźli oni kruczek prawny, który może pozwolić na finalizację przenosin pomocnika.

Smutna informacja obiegła media. Kibic pobity przez bandytów nie żyje, jego życie od lat było wielkim cierpieniemSmutna informacja obiegła media. Kibic pobity przez bandytów nie żyje, jego życie od lat było wielkim cierpieniemCzytaj dalej


Nottingham Forest szuka luki prawnej, by sprowadzić Grosickiego

Klub z Nottingham odwoływał się już do The Football Association na temat transferu Kamila Grosickiego, a teraz dodatkowo znalazł lukę w przepisach, która może sprawić, że angielska federacja wyda zgodę na sfinalizowanie przenosin 32-latka.

Dziennikarz “The Athletic” Steve Madeley przekazał za pośrednictwem Twittera, że przedstawiciele występującego w Championship zespołu chcą wykorzystać niejasność przepisów w tym konkretnym przypadku.

- Prawnicy Forest starają się przekonać EFL do zatwierdzenia wypożyczenia Kamila Grosickiego. Mimo złożenia dokumentów z 21-sekundowym opóźnieniem w Forest wierzą, że otrzymają zgodę, ponieważ nadal była godz. 17:00, a nie 17:01. Wygląda na to, że stawiają na niejasność zasad - napisał dziennikarz.

- Bilić ma nadzieję dowiedzieć się dzisiaj, czy wypożyczenie Kamila Grosickiego do Forest zostało zaakceptowane, ale sprawa jest poza zasięgiem Albionu. Wszystko rozstrzygnie się między prawnikami Forest, a EFL - dodał później informację z obozu West Bromwich Albion Madeley. Pozostaje zatem czekać na rozwój sytuacji z Grosickim w roli głównej.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaja Godek znów odpłynęła? Jej słowa przejdą do historii, nie kontroluje się, wielu będzie wściekłych
  2. Urząd Skarbowy wprowadza kontrowersyjne zmiany. Czekają nas wszystkich, Polacy nie mogą uwierzyć
  3. Wielki komplement trenera Benfiki w kierunku piłkarzy Lecha. "Mocniejsi od tych z Ligi Mistrzów"
  4. To już koniec legendarnego polskiego klubu? Po 99. latach zawieszono wszelkie zajęcia sportowe, upadek jest bardzo bliski
  5. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News