Kamil Grosicki
instagram.com/kamilgrosicki10
Autor Piotr Mika - 27 Sierpnia 2020

Kamil Grosicki poprosił wszystkich Polaków o pilną pomoc. Potrzebne są pieniądze, czasu jest mało

Kamil Grosicki przygotowuje się do nowego sezonu, w którym wystąpi w Premier League. Teraz jednak zawodnik West Bromwich Albion prosi wszystkich o pomoc dla malutkiego chłopca, który potrzebuje niezwykle kosztownego leczenia. Polak udostępnił na swoim profilu zbiórkę i prosi o pomoc dla potrzebującej pieniędzy rodziny.

Kamil Grosicki jest znany z tego, że często wspiera osoby potrzebujące pomocy. Teraz sprawa jest niezwykle pilna, bo chodzi o życie ledwie 4-miesięcznego chłopczyka. Reprezentant Polski udostępnił na swoim profilu link do zbiórki na kosztowne leczenie maluszka, który musi zmagać się z dwoma nowotworami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa. Przybywa zarażonych
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami
UEFA uhonorowała Roberta Lewandowskiego. Piękny gest federacji wobec Polaka (WIDEO)UEFA uhonorowała Roberta Lewandowskiego. Piękny gest federacji wobec Polaka (WIDEO)Czytaj dalej

Kamil Grosicki wspiera zbiórkę na malutkiego chłopczyka

32-letni reprezentant Polski w nadchodzących dniach będzie miał okazję po raz kolejny zagrać z orzełkiem na piersi, a później wraz ze swoją drużyną klubową znów będzie walczył na boiskach Premier League. Teraz jednak skrzydłowy West Bromu zajął się sprawą pomocy dla chorego chłopca.

Organizm ledwie 4-miesięcznego Antosia został zaatakowany przez dwa nowotwory - guza mózgu, glejaka, oraz siatkówczaka w obu oczach. Lekarzom udało się usunać glejaka, jednak dużo większym problemem jest leczenie drugiego z nowotworów. Rodziców nie stać na leczenie, dlatego postanowili rozpocząć zbiórkę, którą wsparł Kamil Grosciki, udostępniając ja na swoim profilu.

Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)Czytaj dalej

Potrzeba nawet półtora miliona złotych

Rodzice chłopca są niezwykle zdeterminowani, jednak leczenie dające większe szanse na sukces jest możliwe tylko w USA, a do tego bardzo kosztowne. - Chcemy zawalczyć z nowotworem Antosia pod opieką najlepszych specjalistów. Na taką właśnie możemy liczyć w USA - to tam lekarze ratują nie tylko oczy, ale też życie. Wciąż czekamy na ostateczny kosztorys, ale ze wstępnych informacji wynika, że ratunek Antosia może kosztować nawet półtora miliona złotych! - możemy przeczytać w opisie zbiórki.

Czasu na uratowanie Antosia jest niewiele, jednak wciąż jest nadzieja. Zbiórka ruszyła dziś, 27 sierpnia, a na koncie potrzebujących zebrano już 50 tys. złotych. Jest to jednak ledwie cząstka tego, co jest potrzebne. Ci, którzy chcą wesprzeć małego Antosia, mogą to zrobić TUTAJ.


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. Naukowcy biją na alarm. Toksyczne panele słoneczne zatruwają środowisko
  3. Magda Gessler ujawniła tajemnicę. Wyznała, któremu klubowi kibicuje, jej wybór zaskoczył wiele osób
  4. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale
  5. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Jej nowe zdjęcie łamie przyjęte kanony (FOTO)
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News