Kamil Grosicki
Beata Zawadzka/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 29 Października 2020

Transfer Kamila Grosickiego jednak nie dojdzie do skutku. Ujawniono kulisy sprawy

Kamil Grosicki nie przejdzie tej jesieni do Nottingham Forest. To była już kolejna saga transferowa, której głównym bohaterem był skrzydłowy reprezentacji Polski. Mateusz Borek na swoim Twitterze zdradził kulisy nieudanej transakcji z udziałem „Grosika”. Pozostaje teraz pytanie, jak ta sytuacja wpłynie na grę 32-latka?

Kamil Grosicki spełnił w tym roku swoje wielkie marzenie. Wraz z zespołem West Bromwich Albion awansował do Premier League. Jednak do tej pory nie udało mu się zadebiutować…

Polak nie jest pierwszym wyborem Slavena Bilicia, a transferowa saga z pewnością nie przekonywała do polskiego piłkarza szkoleniowca WBA.

„Grosik” szukał zespołu, w którym mógłby liczyć na regularną grę. Bardzo blisko było, aby Polak dołączył do występującego w Championship Nottingham Forest, ale jak poinformował Mateusz Borek, do transferu 32-letniego zawodnika nie dojdzie.

Tragedia z samego rana. Nie żyje mistrz świata, miał tylko 37 lat, zostawił żonę i dzieciTragedia z samego rana. Nie żyje mistrz świata, miał tylko 37 lat, zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  2. Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownu
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko

Transfer Kamila Grosickiego był dopinany na kilka sekund przed zamknięciem okna

Kamil Grosicki znów zafundował nam emocje w ostatnich sekundach okna transferowego. Polak podpisał umowę minutę przed jego zamknięciem, ale sytuacja była skomplikowana i nie wiadomo było, czy transfer doszedł do skutku.

Kwestią sporną pozostawało to, czy transakcję faktycznie udało się sfinalizować tuż przed godziną „0”. Istniały obawy, że do dopełnienia formalność zabrakło… 21 sekund. Teraz okazuje się, że faktycznie tak było, co na swoim Twitterze potwierdził Mateusz Borek.

Prawnicy próbowali ratować sytuację

Prawnicy Nottingham Forest byli pewni, że dowiodą, iż transfer Kamila Grosickiego został zrealizowany w terminie. Klub zatrudnił ich, aby przekonać władze ligi do uznania wypożyczenia polskiego skrzydłowego.

„Formularze zostały przesłane z 21-sekundowym opóźnieniem, ale Forest nadal ma nadzieję ze względu na to, że wciąż była 17, a nie 17:01. Wygląda na to, że stawiają na niejasność zasad” - napisał na Twitterze Steve Madeley, dziennikarz "The Athletic".

Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, "kolejny sukces"Czytaj dalej

Czy Kamila Grosickiego czeka siedzenie na trybunach?

Nadal nie wiadomo, czy „Grosik” faktycznie będzie mól liczyć na grę w Premier League. Choć kilka dni temu Slaven Bilić bardzo pozytywnie wypowiadał się o naszym zawodniku i jego słowa dają na to nadzieję.

- Powiem uczciwie, że mu współczuję, gdyż jest genialnym facetem. Musimy wiedzieć, czy możemy go włączyć do składu, czy zostanie graczem Nottingham Forest. Mam nadzieję, że niedługo się dowiemy. Im szybciej, tym lepiej dla każdej ze stron – przyznał chorwacki szkoleniowiec w programie “Birmingham Live”.

We wspomnianym wpisie Mateusz Borek wskazał, że Grosicki raczej powinien zostać dopisany do kadry WBA na rozgrywki w Premier League. Należy zatem mieć nadzieję, że tak będzie, bowiem regularna gra Kamila jest kluczowa w kontekście Euro 2020.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będą kary dla wszystkich, Sejm przyjął nowe prawo. Wysokie grzywny za konkretne przewinienia w czasie epidemii
  2. W stronę Ziemi leci ogromna asteroida. Jej prędkość jest porażająca, uderzenie miałoby katastrofalne skutki
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko
  4. Nieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacji
  5. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  6. Rozpędzony czołg z impetem wjechał w osobową Skodę. Niezwykły wypadek - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News