Kamil Grosicki zmieni klub
YouTube - Sport.pl
Autor Piotr Bernaciak - 12 Lipca 2019

Kamil Grosicki może odejść z Hull. Pojawił się zaskakujący kierunek

Kamil Grosicki już niebawem może pożegnać się z Hull City. Polski skrzydłowy zajął się już poszukiwaniami nowego klubu. Może dojść do zaskakującego transferu. Zainteresowanie wyraża wiele zespołów z Europy.

Kamil Grosicki może tego lata zmienić klub. Spekulacje transferowe dotyczące zmiany miejsca pracy skrzydłowego naszej reprezentacji stały się już tematem do licznych żartów w polskim internecie, bo wiele razy mieliśmy okazję śledzić jego aktywność dotyczącą przeprowadzki. Los chciał, że zawsze dochodziło do tego w dniu zamknięcia okienka transferowego, a transfery nie kończyły się pomyślnie.

Z tego powodu upadały sprawy dotyczące przeprowadzek Kamila Grosickiego najpierw do grającego w Premier League Burnley, a następnie do Sportingu Lizbona. Być może wpadki nauczyły Grosickiego, by zajmować się odejściem z klubu znacznie wcześniej, niż w ostatnich godzinach okna transferowego. W tym roku może dojść do przełomu. Skrzydłowy postanowił podjąć kroki znacznie wcześniej.

Koszmarny mecz Legii w Lidze Europy! Kompromitacja wicemistrzów PolskiKoszmarny mecz Legii w Lidze Europy! Kompromitacja wicemistrzów PolskiCzytaj dalej

Hull City udało się na zgrupowanie do hiszpańskiej Marbelli, gdzie zawodnicy zaczynają swoje przygotowania do sezonu 2019/2020. Co ciekawe, wśród nich zabrakło Kamila Grosickiego. Zawodnik reprezentacji Polski zamierza poświęcić ten czas na znalezienie nowego klubu, jak informuje samo Hull City. Klub nie ukrywa zamiarów swojego piłkarza w oficjalnym komunikacie.

Możliwe odejście Kamila Grosickiego nie jest przypadkowe. Dowiedzieliśmy się, że piłkarz należy do najlepiej opłacanych zawodników Hull City, a klub musi zdecydować się na pewne oszczędności po tym, jak ostatni sezon zakończył się wielkim rozczarowaniem i nie udało się powrócić do Premier League. Jako osoba z wysoką pensją Polak jest naturalnym kandydatem do odejścia.

Swoje zainteresowanie zaczęły już wyrażać niektóre ekipy z Championship, ale również, co może być nieco zaskakujące, ekipy z Turcji. Grosicki występował w kraju nad Bosforem kilka lat temu i cieszył się tam dobrą renomą, jednak jego powrót do Turcji wydawał się mało prawdopodobny. Może jednak okazać się, że będzie zupełnie inaczej.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News