Kamil Grosicki: żona
Instagram - Dominika Grosicka
Autor Piotr Bernaciak - 9 Stycznia 2020

Żona Kamila Grosickiego wygląda wprost obłędnie. Reprezentant Polski ma ogromne szczęście (FOTO)

Kamil Grosicki: żona naszego skrzydłowego chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Mimo wszystko wiele osób nie wie, kim jest i czym zajmuje się partnerka gwiazdy polskiej piłki. Przedstawiamy informacje na temat Dominiki Grosickiej.

Kamil Grosicki: żona jednego z najbardziej znanych polskich piłkarzy również stara się nie być anonimowa i ma bardzo wielu fanów w mediach społecznościowych. Kobieta nie ukrywa, że lubi komunikować się ze śledzącymi jej poczynania Polakami za sprawą Instagrama, dlatego z pewnością nie można powiedzieć, że jest ona zupełnie anonimowa. Dominika Grosicka należy do najbardziej znanych partnerek piłkarzy.

W mediach społecznościowych niemal codziennie pojawiają się nowe fotografie przedstawiające to, co dzieje się u Dominiki Grosickiej. Dzięki temu możemy wiedzieć, czym się ona na co dzień zajmuje. Jej poczynania codziennie spotykają z niesamowitym odzewem ze strony tysięcy fanów.

Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Grosicki: żona znanego piłkarza wywołuje zachwyt

Dominika Grosicka już od kilku lat jest aktywna na Instagramie, gdzie zamieszcza zdjęcia ze swojego życia. Kobieta nie ukrywa, że lubi udzielać się w mediach społecznościowych. Regularnie możemy patrzeć na to, czym obecnie się zajmuje. Często wspiera swojego męża w akcji na trybunach KCOM Stadium, czyli stadionu Hull City, w którym gra Kamil Grosicki.

Kobieta chętnie angażuje się również w akcje fitness wraz z Anną Lewandowską. Mieliśmy okazję oglądac je obie na jednej scenie podczas specjalnego turnusu zorganizowanego przez żonę napastnika Bayernu Monachium. Partnerka Kamila Grosickiego nie ukrywa, że zdrowy tryb życia jest ważny również dla niej.

Kamil Grosicki: żona udziela się na Instagramie

Kamil Grosicki: żona polskiego skrzydłowego cieszy się prawdziwie ogromną popularnością na Instagramie. Prezentujemy niektóre zdjęcia z jej profilu.

Kamil Grosicki: żona

Kamil Grosicki: żona

Kamil Grosicki: żona

Kamil Grosicki: żona

(fot. Instagram - Dominika Grosicka)

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News