Żona Kamila Grosickiego to prawdziwa torpeda. Co za piękność, piłkarzowi może zazdrościć każdy Polak (FOTO)

Autor Wiadomości Ze Stadionu - 8 Października 2020

Kamil Grosicki żona reprezentanta Polski to niezwykła piękność. Środa była niezwykle wyjątkowym dniem dla skrzydłowego Biało-Czerwonych. "Grosik" jako kapitan wyprowadził Polaków na mecz towarzyski z Finlandią, a do tego skompletował w pierwszej połowie hat-tricka. Na ten dzień przypada także rocznica ślubu zawodnika z jego piękną żoną.

Kamil Grosicki żona reprezentanta Polski jak zawsze wspierała swojego męża podczas jego występu. W środę skrzydłowy pełnił funkcję kapitana Biało-Czerwonych i poprowadził ich do efektownego zwycięstwa w meczu towarzyskim przeciwko Finlandii. Sam w pierwszej połowie ustrzelił hat-tricka.

Kamil Grosicki żona piłkarza to prawdziwa piękność

Polacy w meczu z Finlandią pokazali klasę. Selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek dał szansę zadebiutować w kadrze kilku piłkarzom. Na boisku od pierwszej minuty pojawili się m.in.: Bartłomiej Drągowski, Michał Karbownik czy Sebastian Walukiewicz. Po przerwie na boisku zameldował się m.in.: Alan Czerwiński i Paweł Bochniewicz.

Biało-Czerwoni, mimo że występowali w eksperymentalnym składzie, nie zawiedli. Polacy od początku mieli większą inicjatywę i bezbłędnie wykorzystali słabość rywali. Już w 9. minucie prowadzenie dał Kamil Grosicki, który trafiał w tym meczu jeszcze dwukrotnie - w 18. i 38 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Polski 5:1, a pozostałe bramki dla Biało-Czerwonych zdobyli Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik.

To był szczególny dzień dla Kamila Grosickiego. W środę przypadała 9 rocznica ślubu z jego piękną żoną Dominiką. Przed meczem piłkarz zamieścił romantyczne zdjęcie z żoną w mediach społecznościowych. - Kocham Cię bardzo mocno - napisał polski skrzydłowy. To nie był koniec celebrowania wyjątkowego dnia.

Piękna żona Kamila Grosickiego

Po meczu zawodnik przyznał, że każda ze strzelonych bramek ze spotkania z Finami jest dedykowana właśnie jego żonie. - Strzeliłem trzy gole i jestem z tego bardzo dumny - powiedział po meczu Grosicki. - Hat-tricka dedykuję żonie, bo obchodzimy dziewiątą rocznicę ślubu. To bardzo miły wieczór dla mnie i mojej żony - dodał.

Grosicki swojej żonie oświadczył się w lutym 2010 roku podczas obozu przygotowawczego Jagiellonii Białystok. Zrobił to w obecności kolegów z drużyny. Przez lata Dominika Grosicka pracowała jako modelka, brała udział m.in. w kampanii reklamowej marki produkującej odzież sportową. Bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 140 tysięcy osób. Razem z polskim piłkarzem ma córkę Maję.

Nie przegap najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News