Kamil Jóźwiak
JOHN THYS/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 15 Września 2020

Reprezentant Polski przenosi się do Anglii. Znamy kwotę odstępnego

Kamil Jóźwiak przenosi się do Derby County. Transfer skrzydłowego reprezentacji Polski ma być już przesądzony. Lech Poznań i angielski klub występujący na poziomie Championship miały dojść do porozumienia. Negocjacje trwały dość długo, Mówiło się, że 22-latek zostanie jeszcze w Poznaniu. Jednak Polak wsiadł wczoraj w samolot wyruszył na podbój Anglii.

Już tydzień temu pisaliśmy dla Was tutaj, że przejście Kamila Jóźwiaka do Derby County jest kwestią czasu. Piłkarz już po zakończeniu poprzedniego sezonu PKO Ekstraklasy, a nawet i w jego trakcie podkreślał, iż jego wyjazd za granicę stanowi priorytet. Według najnowszych doniesień piłkarz Lecha Poznań poleciał już nawet do Anglii, bowiem obie strony doszły do porozumienia w kwestii transferu 22-letniego skrzydłowego. Do sfinalizowania transakcji pozostało już tylko przejście testów medycznych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Dobre występy w reprezentacji Polski przekonały Anglików

Z pewnością duży wpływ na decyzję angielskiego zespołu miały bardzo dobre występy Kamila Jóźwiaka w seniorskiej kadrze. Skrzydłowy Kolejorza był jedną z najjaśniejszych postaci w spotkaniach z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną, co mogło przekonać ostatecznie Derby County do kupna 22-latka. W poprzednim sezonie „Barany” zajęły 10 miejsce w Championship, a bieżące rozgrywki rozpoczęły się dla nich od porażki. Zatem może właśnie reprezentant Polski będzie receptą na lepsze wyniki?

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)Czytaj dalej

Kamil Jóźwiak będzie kosztował ponad 4 miliony euro

Negocjacje nie były takie proste, bowiem Lech Poznań miał zmienić swoje oczekiwania i zwiększyć sumę za transfer do 5 milionów euro. To miało zaskoczyć Anglików, jednak ostatecznie udało się znaleźć konsensus. Według doniesień Kamil Jóźwiak ma kosztować Derby County 4 miliony euro plus dodatki. Nasz skrzydłowy wczoraj miał wsiąść w samolot do Anglii, aby przejść testy medyczne i złożyć podpis na umowie z Baranami. W nowym klubie Jóźwiak spotka się z innym reprezentantem Polski, Krystianem Bielikiem. Warto zaznaczyć, że barw Derby broni także Wayne Rooney.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News