Kamil Stoch
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Października 2020

Kamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzy

Kamil Stoch zakończył sezon 2019/2020 zwycięstwem w cyklu Raw Air. Polak okazał się najlepszy w klasyfikacji po konkursach rozegranych do momentu przerwania rywalizacji z powodu pandemii koronawirusa. Choć od wspomnianych zawodów minęło już siedem miesięcy, nasz mistrz nadal nie otrzymał należnej mu nagrody. Norwedzy są winni Stochowi ogromne pieniądze.

Kamil Stoch zwyciężył w marcowym cyklu Raw Aair, który z powodu wybuchu pandemii koronawirusa został przedwcześnie zakończony. Polakowi za zwycięstwo w nordyckiej rywalizacji należała się ogromna gratyfikacja finansowa, jednak jak do tej pory jej nie otrzymał. Zachowanie organizatorów jest skandaliczne i lekceważące dla Polaka.

Straszliwa choroba w mgnieniu oka pokonała legendę sportu. Charyzmatyczny zawodnik był uwielbiany przez fanówStraszliwa choroba w mgnieniu oka pokonała legendę sportu. Charyzmatyczny zawodnik był uwielbiany przez fanówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze

Ciąg dalszy niewiarygodnego skandalu z udziałem Kamila Stocha. Uwielbiany przez kibiców skoczek został perfidnie oszukany przez organizatorów słynnego cyklu Raw Air. Lider naszej reprezentacji w marcu wygrał wspomnianą rywalizację, nim musiała zostać ona przerwana z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Jak podał “Fakt”, Polak do tej pory jednak nie zobaczył ani złotówki z należnej mu gigantycznej nagrody.

Za zwycięstwo w Raw Air przewidywano atrakcyjną nagrodę. Oprócz zwyczajowej patery, na konto zwycięzcy miała zostać przelana kwota aż 60 tysięcy euro. Choć minęło już siedem miesięcy od zakończenia ostatniego konkursu, Kamil Stoch do dziś nie otrzymał należnej mu gratyfikacji. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że Norwedzy zdążyli już nagrodzić swoich skoczków, którzy zajęli dalsze miejsca niż Stoch!

Bayern Monachium znalazł zastępcę Roberta Lewandowskiego. Wyda za niego prawdziwą fortunęBayern Monachium znalazł zastępcę Roberta Lewandowskiego. Wyda za niego prawdziwą fortunęCzytaj dalej


Skandal, Norwedzy wciąż nie wypłacili Stochowi należnych pieniędzy

Należną nagrodę wypłacono między innymi Mariusowi Lindvikovi, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Pieniądze dostała także zwyciężczyni rywalizacji kobiet, również pochodząca z Norwegii Maren Lundby. Wcześniej organizatorzy Raw Air tłumaczyli, że mają problem z przekazaniem Kamilowi Stochowi nagrody z powodu pandemii koronawirusa i apelowali do skoczka o cierpliwość. Ciekawe, jakie wytłumaczenie znajdą tym razem?

Źródło: "Fakt"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Naukowcy nie mogą uwierzyć w swoje odkrycie. Chodzi o gigantyczną czarną dziurę. Pochłania wszystko
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Dziecko z autyzmem nie radziło sobie w szkole. Nauczycielka wysłała mu wzruszający list

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News