Kamil Stoch Muzeum
Facebook Kamil Stoch
Autor Łukasz Kowalski - 1 Listopada 2020

Kamil Stoch zaprosił tysiące Polaków do swojego domu. Wszystko w jednym celu, długo czekał na ten moment (FOTO)

Kamil Stoch szykuje się do kolejnego sezonu Pucharu Świata. Trzykrotny mistrz olimpijski ostatnie dni spędził nie tylko na szlifowaniu formy. Skoczek na Facebooku zaprosił fanów do swojego domu i pochwalił się ostatnimi zmianami. Przy okazji zapytał kibiców o radę w wystroju specjalnego pomieszczenia.

Kamil Stoch już pod koniec listopada rozpocznie kolejny sezon Pucharu Świata. Trzykrotny mistrz olimpijski razem z pozostałymi reprezentantami Polski stanie na starcie inauguracyjnych zawodów w Wiśle.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"
  2. Lekarze biją na alarm. Jest rzecz, która lepiej chroni przed koronawirusem od maseczek
  3. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"Czytaj dalej

Kamil Stoch pochwalił się przed tysiącami Polaków

Biało-Czerwoni pod wodzą trenera Michala Doleżala ostatnich kilka dni spędzili na szlifowaniu formy w Zakopanem. Na razie forma Kamila Stocha jest niewiadomą. Skoczek z powodu choroby opuścił letnie mistrzostwa Polski, które się rozgrywały w Szczyrku.

- Czuję się dobrze. Mogę powiedzieć, że z dnia na dzień jest coraz lepiej. Już trenuję, wszystko wraca do normy - powiedział niedawno Stoch w rozmowie ze Sport.pl. - Trochę mi było żal, że mnie nie ma w Szczyrku i nie mogę rywalizować. Z drugiej strony raz na jakiś czas dobrze zobaczyć coś z innej perspektywy - dodał Kamil Stoch.

Pod nieobecność Stocha wygrał Dawid Kubacki przed Andrzejem Stękałą i Klemensem Murańką. Zawiódł za to trzeci z liderów kadry, Piotr Żyła. Podczas zawodów w Szczyrku zajął odległe 9. miejsce. - Nie wiem, to po prostu nie był mój dzień - mówił Żyła po konkursie.

W trakcie ostatnich treningów wielkie zmiany zachodziły w domu Kamila Stocha. Skoczek zapowiedział w mediach społecznościowych, że czeka go pracowity weekend i rzeczywiście tak było. Polak doglądał remontu w mieszkaniu.

Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Czytaj dalej

Nowa atrakcja turystyczna Zakopanego? Kamil Stoch zaprasza

Ostatnie dni Stoch spędził na doglądaniu ostatnich prac w specjalnym pomieszczeniu. Po skończonym remoncie pokazał zdjęcie z ekipą i zaprezentował ostateczny efekt remontu domu. Przy okazji zapytał kibiców o radę.

Kamil Stoch pochwalił się, że w ostatnich dniach w jego domu pracowali dekoratorzy, którzy przygotowywali swego rodzaju muzeum na trofea trzykrotnego mistrza olimpijskiego. Choć jak sam zaznacza, nie chce, aby tak nazywać to pomieszczenie i szuka właściwej nazwy.

- Panowie dekoratorzy, tak jak i my skoczkowie, mieli tygodniowe zgrupowanie w Zakopanem, tworząc efekty specjalne na ścianach, w miejscu, gdzie znajdą się wszystkie moje sportowe trofea - napisał Stoch w poście na Facebooku.

- Doglądałem w wolnych chwilach ich pracy i stwierdzam, że efekty przychodzą znaaacznie szybciej, niż w przypadku skoczków. A też są mistrzowskie! ZBIERAM POMYSŁY na nazwę dla tego miejsca. Dajcie jakieś propozycje, tylko nie muzeum - dodał reprezentant Polski.

Na razie nie wiadomo czy wystawa Stocha będzie otwarta dla zwiedzających. Z kolei w lipcu władze Wisły ogłosiły, że powstanie w mieście Muzeum Narciarstwa Beskidzkiego imienia Adama Małysza. W obiekcie będzie można zobaczyć kolekcję nagród i medali zebraną przez "Orła z Wisły".

Kamil Stoch Muzeum

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP Info własnie poinformowało dziennikarza, że zrywa z nim współpracę. "Moje artykuły nagle przestały kogokolwiek interesować"
  2. Rodzice skrzywdzili dziecko na całe życie. Powód? Chcieli mieć darmowe WiFi
  3. Koronawirus w kolejnym klubie Ekstraklasy. Aż 19 nowych przypadków, jest wniosek do PZPN
  4. Przerażający upadek reprezentanta Polski. Wywrócił się na głowę w trakcie meczu, wszystko nagrały kamery (FOTO)
  5. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News