Kamil Stoch wiadomości
Instagram - Kamil Stoch
Autor Łukasz Kowalski - 2 Sierpnia 2020

Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii

Kamil Stoch ostatnie tygodnie spędził na urlopie. Trzykrotny mistrz olimpijski co chwilę publikował zdjęcia z żoną z kolejnych zwiedzonych miejsc w Polsce. Teraz Stoch opublikował fotografię, którą wywołał zachwyt wśród swoich fanów. Polak przekazał wiadomość, na którą wszyscy czekali.

Kamil Stoch w czerwcu i na początku lipca brał udział w szeregu obozów przygotowawczych reprezentacji Polski. Trzykrotny mistrz olimpijski razem z innymi kadrowiczami trenował w Szczyrku, Zakopane, Wiśle i w austriacki Villach. Polak zdaniem tych, którzy obserwowali treningi Polaków, imponował formą na tym etapie przygotowań.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu
  2. Piotr Żyła regularnie zdradzał Justynę? Celebrytka bezlitośnie oczerniła byłego męża na oczach całej Polski
  3. Nie żyje legenda Warszawy. Żegnają ją tysiące Polaków
Dramatyczna wiadomość z samego rana. 25-letnia gwiazda zmarła w swoim mieszkaniu, popełniła samobójstwoDramatyczna wiadomość z samego rana. 25-letnia gwiazda zmarła w swoim mieszkaniu, popełniła samobójstwoCzytaj dalej

Kamil Stoch zachwycił fanów

Skoki naszych reprezentantów podczas treningów w Wiśle pod koniec czerwca mógł oglądać prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego Andrzej Wąsowicz. - Jestem pod wrażeniem dyspozycji Kamila Stocha. Niektóre z jego prób są niemal perfekcyjne, z pięknym lotem i nienagannym lądowaniem - zdradził w rozmowie z portalem Skijumping.pl na początku lipca.

Skoczkowie reprezentacji Polski po zakończonym zgrupowaniu w Austrii otrzymali od trenera Michala Doleżala kilkanaście dni wolnego. Stoch postanowił ten czas wykorzystać aktywnie i co chwilę publikował zdjęcia i nagrania, na których pokazywał jak wypoczywa. Polak m.in.: spróbował swoich sił na nartach wodnych.

Stoch urlop spędził ze swoją żoną Ewą Bilan-Stoch, z którą zwiedził wiele zakątków Polski. Co kilka dni trzykrotny mistrz olimpijski publikował zdjęcia z kolejnych odwiedzonych miejsc w Polsce. Razem z żoną był m.in.: we Fromborku, na kajakach, a także w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku.

Miał całe życie i karierę przed sobą. Niestety, nie żyje. 18-letni sportowiec został zastrzelonyMiał całe życie i karierę przed sobą. Niestety, nie żyje. 18-letni sportowiec został zastrzelonyCzytaj dalej

Fani zachwyceni wiadomością Stocha

Teraz Kamil Stoch opublikował zdjęcie, którym wywołał zachwyt wśród fanów. Polak po urlopie spędzonym z żoną przekazał fanom fantastyczną wiadomość. Kibice skoczka znów mogli go zobaczyć w kombinezonie i z nartami. Reprezentant Polski rozpoczął kolejny etap przygotowań do zbliżającego się sezonu.

- Dość siedzenia, ruszamy do pracy! W podskokach! - napisał pod swoim zdjęciem, na którym widać, jak siedzi na ławce pod skocznią w towarzystwie nart i kasku. Polacy obecnie przebywają na kolejnym zgrupowaniu. W komentarzach pod zdjęciem fani nie kryli zachwytu nad powrotem skoczka na skocznię. Sezon Letniego Grand Prix rozpocznie się 21 sierpnia od zawodów w Wiśle.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzieliśmy go w kultowych filmach, niestety nie żyje. Media obiegła tragiczna wiadomość
  2. Możesz ubiegać się o zwrot akcyzy za konkretne paliwo. Resort potwierdził, ruszył nabór wniosków
  3. Niesamowita symulacja. Tak wygląda zderzenie dwóch planet
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News