Kamil Stoch wykształcenie
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 16 Stycznia 2021

Mało kto wie, jakie wykształcenie ma Kamil Stoch. Prawdę zna niewielu, jest związane ze sportem

Kamil Stoch niewątpliwie jest jednym z najbardziej znanych polskich sportowców, w związku z czym musi liczyć się z gigantycznym wręcz zainteresowaniem mediów. Niewielu wie, jakim wykształceniem może pochwalić się nasz reprezentant. Okazuje się, że jest już magistrem.

  • Kamil Stoch należy do najlepszych polskich sportowców
  • Polski skoczek radzi sobie rewelacyjnie w kolejnych sezonach Pucharu Świata
  • Nasz mistrz pomimo napiętego terminarza zdołał uzyskać wyższe wykształcenie

Kamil Stoch to zdecydowanie jeden z ulubionych polskich sportowców, dzięki czemu musi mierzyć się z zainteresowaniem mediów niemalże na każdym kroku. Dziennikarze nieustannie informują o wszystkim, co dotyczy zawodnika z Zębu.

Okazuje się, że dotarli nawet do informacji na temat tego, jakim wykształceniem może pochwalić się polski skoczek. W tym momencie okazało się, że ta wiadomość może być zadziwiająca dla bardzo wielu osób.

Wszystko przez to, że mało kto może spodziewać się, by sportowiec w trakcie swojej kariery zdobył doświadczenie wyższe. W przypadku Kamila Stocha tak właśnie się jednak stało.

Kamil Stoch ma wykształcenie wyższe

Sam Kamil Stoch nie ukrywa, że w ciągu swojej kariery musiał spotkać się z wieloma wyrzeczeniami, by dojść na sportowy szczyt w świecie skoków narciarskich. Lata treningów opłaciły się, bo po latach przewyższył samego Adama Małysza.

Kamil Stoch rozbroił wszystkich. Zabawna wpadka Polaka, błysnął poczuciem humoru (WIDEO)Kamil Stoch rozbroił wszystkich. Zabawna wpadka Polaka, błysnął poczuciem humoru (WIDEO)Czytaj dalej

Wielu wydaje się, że przy tak napiętym terminarzu trudno jest realizować własne cele, jednak Kamil Stoch udowodnił, że jest to absolutna nieprawda. Okazuje się bowiem, że udało mu się osiągnąć wyższe wykształcenie.

Kamil Stoch maturę napisał w 2006 roku, a już w 2012 roku był magistrem sportu po Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Skoczek osiągnął coś, co nie udaje się zbyt wielu sportowcom w trakcie ich karier.

Mało który zawodowiec potrafi pogodzić treningi i zawody z nauką, jednak Kamil Stoch udowodnił, że stać go nie tylko na wielkie zwycięstwa na światowych skoczniach.

Kamil Stoch: wykształcenie zasługuje na szacunek

Gdy Kamil Stoch miał zastąpić Adama Małysza, wielu twierdziło, że jest to moment, gdy uda mu się to bez problemu dzięki rewelacyjnemu przygotowaniu. Tak też się stało, a Polak zapisał się już w historii i nic nie wskazuje na to, by miał przestać osiągać sukcesy.

Pozostaje życzyć mu, aby dalej odnosił życiowe sukcesy, podobnie jak udaje mu się to w Pucharze Świata.

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News