Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Kwietnia 2020

Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja

Kamil Stoch został oszukany przez organizatorów cyklu Raw Air. Nasz utytułowany skoczek mimo wcześniejszych zapewnień ze strony Norwegów, nie otrzymał należnej mu nagrody za zwycięstwo w imprezie. Kolejny już raz organizatorzy skompromitowali się.

Kamil Stoch podobnie jak wcześniej kibice, którzy wykupili bilety na konkursy organizowane w ramach cyklu Raw Air, został oszukany przez organizatorów. Sympatycy skoków nie dostali zwrotu pieniędzy za odwołane zawody, a nasz reprezentant nagrody należnej mu za zwycięstwo w imprezie. Sytuacja jest oburzająca.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące Czytaj dalej


Kamil Stoch nie otrzyma należnej mu nagrody za zwycięstwo w Raw Air

Władze Pucharu Świata w skokach narciarskich znalazły się w trudnej sytuacji w obliczu rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa. Zawody starano się kontynuować choćby bez udziału kibiców, ale gdy wirus z chińskiego Wuhan dotarł również do Norwegii, gdzie aktualnie przebywali rywalizujący zawodnicy, nie było mowy o dalszym skakaniu. W porozumieniu ze sztabami reprezentacji FIS podjął decyzję o natychmiastowym zakończeniu sezonu i odwołaniu pozostałych konkursów. Rywalizacja w Raw Air zakończyła się zatem po 9 z 16 zaplanowanych seriach. Zwycięzcą został liderujący na tamten moment Kamil Stoch. Polak nie doczeka się jednak należnej mu wygranej.

Ujawniono zarobki piłkarzy Ekstraklasy. Kibice przecierają oczy ze zdumieniaUjawniono zarobki piłkarzy Ekstraklasy. Kibice przecierają oczy ze zdumieniaCzytaj dalej


Organizatorzy tłumaczą się kryzysem wywołanym pandemią. To już ich kolejne żenujące zachowanie

Jakiś czas temu organizatorzy skandynawskiego cyklu poinformowali, że nie zwrócą kibicom pieniędzy za wejściówki na odwołane konkursy. Ich argumentem było ostrzeżenie o ryzyku, jakie sympatycy otrzymali przed dokonaniem zakupu biletów. Teraz kolejnym poszkodowanym w zaistniałej sytuacji jest Kamil Stoch. Nasz utytułowany skoczek mimo triumfu w Raw Air nie otrzyma należnej mu nagrody w całości. Na konto reprezentanta Polski wpłynie tylko nieco ponad połowa przewidzianej sumy. Rzecznik norweskiego związku poinformował, że Stoch otrzyma jedynie 33 750 euro, choć główna nagroda za zwycięstwo w cyklu wynosi 60 tysięcy. Decyzja tłumaczona jest kryzysem finansowym wywołanym przez pandemię koronawirusa. Problem jednak w tym, że jeszcze w trakcie trwania imprezy organizatorzy przekonywali, że nawet w przypadku przerwania rywalizacji, triumfator otrzyma 60 tysięcy euro.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden kontynent ma rekordowo mało zakażeń koronawirusem. Mieszkańcy mają przewagę, eksperci tłumaczą
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News