Kamil Stoch
JURE MAKOVECAFPEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Czerwca 2020

Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobili

Kamil Stoch jest uwielbiany przez kibiców, którzy towarzyszą mu na skoczniach całego świata. Uwielbienie to niestety czasami przybiera dość dziwne, wręcz niebezpieczne formy wyrazu. Najlepszy polski skoczek ostatnich lat opowiedział w wywiadzie o nieprzyjemnych sytuacjach z udziałem natarczywych kibiców, jakie mu się przydarzyły.

Kamil Stoch udzielił wywiadu dla serwisu skijumping.pl, w którym podzielił się dość zaskakującym wyznaniem. Skoczek narciarski zdradził, że wielokrotnie musiał mierzyć się z agresją ze strony kibiców. Zawodnik nie kryje irytacji zachowaniem tego typu.

Anna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówAnna Lewandowska nagle pojawiła się w telewizji. Zdradziła swoje domowe sekrety przed tysiącami widzówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życie
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę


Kamil Stoch podzielił się zaskakującym wyznaniem na temat kibiców

Polacy uwielbiają skoki narciarskie od czasów, gdy “Małyszomania” zawładnęła krajem, za sprawą sukcesów odnoszonych przez Adama Małysza. Gdy “Orzeł z Wisły” zakończył karierę, nowym idolem sympatyków skoków został Kamil Stoch, który sam stał się zawodnikiem światowej czołówki. Stoch stał się jednocześnie idolem tysięcy kibiców, co jak się okazuje, niesie ze sobą nie tylko chwałę, ale i szereg mniej przyjemnych doświadczeń.

Lider polskiej kadry skoczków opowiedział o swoich mniej przyjemnych doświadczeniach z udziałem kibiców w rozmowie z serwisem skijumping.pl podczas transmisji na Instagramie. Jak mogliśmy się dowiedzieć, Stoch wielokrotnie musiał mierzyć się z agresywnym wręcz zachowaniem ze strony swoich fanów. I choć duża część z nich była zupełnie niezamierzona, zdarzyły się również wręcz chamskie incydenty. Takie sytuacje, jak zdradził zawodnik, wywołują u niego złość.

Wielkie wyróżnienie dla polskiej legendy. Został wybrany jednym z najlepszych graczy w historii klubu LaLigaWielkie wyróżnienie dla polskiej legendy. Został wybrany jednym z najlepszych graczy w historii klubu LaLigaCzytaj dalej


Lider polskich skoczków musi sobie radzić z agresją kibiców

- Bądźmy szczerzy, są momenty, gdy kibice bywają agresywni. Bywa tak, że kiedy ktoś, że tak powiem, jest w bardzo dobrym humorze - każdy wie, co mam na myśli - i chce zrobić sobie zdjęcie na tzw. przytulaka i łapie mnie, ściska za szyję. Miałem już wiele razy tak, że ktoś mnie dusił i po prostu nie mogłem oddychać. Jak ktoś jest dobrze rozgrzany, to też nie czuje wszystkiego - powiedział Stoch. Filar naszej kadry z powodu tego typu zachowań, zrezygnował z robienia sobie tego typu zdjęć z kibicami, co nie każdy potrafi zrozumieć i za co skoczka spotkały niewybredne komentarze.

- Ściągam też czasem ręce, jeżeli ktoś mnie obłapia. Są sytuacje, w których nie jestem w stanie dać autografu czy zrobić zdjęcia, bo mam jeszcze wiele rzeczy do zrobienia przed sobą i bardzo się spieszę i sama piątka czasami musi wystarczyć. Nie wszyscy to rozumieją, ktoś czasami odburknie, ale bardzo wielu jest kibiców wyrozumiałych i to wszystko się wyrównuje - podkreślił jednak Kamil Stoch. Reprezentantowi Polski towarzyszyły teksty o “sodówce”, jednak pozytywnych słów i gestów na szczęście jest znacznie więcej.

Źródło: skijumping.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Domy wpadały do morza jeden po drugim. Tragedia, wszystko się nagrało
  2. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  3. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  4. Kto jest najbogatszym piłkarzem na świecie? Wielkie zaskoczenia w pierwszej dziesiątce
  5. Gwiazda reprezentacji Polski leczyła się u psychiatry. Choroba zaatakowała niedawno
  6. 1200 zł dla tysięcy matek. Niewiele osób wie, że mężczyźni też mogą pobierać dodatkowe pieniądze

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News