Kamil Stoch z żoną Ewą
LUKASZ GAGULSKI/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 3 Sierpnia 2020

Kamil Stoch podzielił się prywatnym momentem. Fani byli zachwyceni

Do niedawna Kamil Stoch nie był tak aktywny w mediach społecznościowych, jak niektóre gwiazdy sportu. Jednak w ostatnim czasie nasz Orzeł nieco bardziej rozpieszcza swoich fanów publikując prywatne zdjęcia. Tym razem mistrz olimpijski pochwalił się jak spędza wolny czas, ze swoją zjawiskową żoną Ewą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczej
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd

Kamil Stoch wraz z kolegami z kadry, mają jeszcze sporo czasu na spokojne treningi oraz relaks przed powrotem do rywalizacji. Nasi skoczkowie mają już co prawda kilka zgrupowań za i przed sobą, ale w związku z tym, że Letnie Grand Prix zostało uszczuplone tylko do konkursów w Wiśle, reprezentanci Polski mają kilka chwil na relaks. Z takiej możliwości skorzystał Kamil Stoch, który postawił na wypoczynek z piękną żoną Ewą.

Gigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się drakaGigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się drakaCzytaj dalej

Kamil Stoch odpoczywa z żoną

Kamil Stoch opublikował zdjęcie na swoim Instagramie, gdzie widać go na rozłożonym kocu wraz z Ewą Bilan-Stoch. Para miała wszystko, co trzeba do idealnego wypoczynku. Cisza i spokój, słońce wraz z malowniczym widokiem na góry oraz smakowite lody, przyniosły uśmiech na twarzach szczęśliwej pary.

Kamil Stoch z żoną Ewą "Sunday chill" – podpisał fotografię Kamil Stoch.

Nasz lider tego lata wystąpi tylko w jednym zawodach. Stoch wraz kolegami pojawią się w trakcie Letniego Grand Prix w Wiśle w dniach 21-23 sierpnia. Będą to jedyne konkursu z tego cyklu. Zmiany w kalendarzu rzecz jasna nastąpiły prze pandemię koronawirusa. Więcej w tym temacie możecie przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Łukasz Szumowski zrezygnuje z funkcji ministra zdrowia? Szef resortu ujawnił swoje plany
  3. Niesamowite nagranie. Historia Wszechświata ujęta w 1 minucie
  4. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  5. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  6. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News